Read Club

Vince Flynn: Smrtonosný virusPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Vince FlynnIslámský stát ohrožuje Západ biologickou zbraní… Spojené státy, už tak oslabené vnitřními rozpory, stojí na prahu prezidentských voleb, v nichž tentokrát jde o všechno. Zatímco politici se soustředí jen na to, jak si uchovat moc a výsady, Islámský stát unese geniálního francouzského mikrobiologa a přinutí ho vyrobit antrax. V poutavě natočeném videu, které se objeví na internetu, mohou všichni sledovat postup jeho práce a zároveň se dozvědí, že brzy přijde útok. Vůdce islamistů se dohodne s mexickým kartelem, který v zásilce drog propašuje antrax přes hranici, ale to je ve skutečnosti jen zástěrka. Teroristé potřebují odvést pozornost Mitche Rappa a Irene Kennedyové, než najdou způsob, jak ve skutečnosti proti Americe použít smrtící virus, jenž se vyskytl v Jemenu. Rapp má za úkol proniknout do mexických kartelů, zabránit útoku a pak najít vůdce Islámského státu a zlikvidovat ho. Přitom ví, že při téhle misi musí spoléhat jen sám na sebe. Datum vydání: 16. 04. 2020 Počet stran: 320 ISBN: 978–80–7595–349–0


81 28 hodnocení. Kniha Smrtonosný virus Vince Flynn a Kyle Mills. He entered partnership with CBS films and got negotiations to have books from the Mitch Rapp series be made into films. Ekniha Smrtonosný virus od Kyle Mills. Hodnocení a recenze Smrtonosný virus od ostatních uivatel. Islámský stát ohrouje Západ biologickou zbraní.


Vince Flynn

Kupte knihu Smrtonosný virus od Vince Flynn Kyle Mills na Martinus.cz. Rapp má za úkol proniknout do mexických kartel zabránit útoku a . Jak si vybrat vysokoškolský major. K doruení do naich. Spojené státy u tak oslabené vnitními rozpory stojí na prahu prezidentských voleb v nich tentokrát jde o vechno. Smrtonosný virus Vince Flynn Kyle Mills. Vince Flynn the bestselling author of the Mitch Rapp thriller series died in 2013 after a long battle with prostate cancer. Největší vládní budovy na světě. Mužské ošetřovatelské stipendia 2021. Politické otázky na Filipínách 2020. Více informací. Zatímco politici se soustedí jen na to jak si uchovat moc a výsady Islámský stát unese geniálního francouzského mikrobiologa a. Vince Flynn Ghostwriter.

Zdarma online MBA Filipíny.


E-knihy PDF do čtečky Vince Flynn: Smrtonosný virus PDF. eknihy ke stažení Vince Flynn.