Read Club

Štembera Zdeněk: Historie české perinatologiePDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Štembera ZdeněkPublikace vypovídá o vzniku a vývoji jednoho z oborů medicíny, ve kterém dosáhlo české zdravotnictví pozoruhodných výsledků srovnatelných s úspěchy v této oblasti s nejvyspělejšími zeměmi. Historie vývoje spolupráce odborníků v péči o těhotnou ženu a její dítě v sobě skrývá vzrušující příběh měnících se pohledů na obsah a organizaci péče porodníků a neonatologů. Historie české perinatologie bude jistě poutavým čtením nejen pro odborníky, ale i pro širší okruh zdravotnických pracovníků, a současně slouží jako mimořádně cenný doklad úspěchu týmové práce při jejím racionálním řízení v často nelehkých společenských podmínkách. počet stran: 406 produkt: Knihy – vázané datum vydání: 5.8.2000 šířka: 192mm výška: 32mm hmotnost: 1026g ISBN: 80–7345–021–6


Celkové hodnocení. Historie vývoje. Historie eské perinatologie bude jist poutavým tením nejen pro odborníky . Duke univerzitní školné, pokoj a deska. Plat profesor včasného vzdělávání v raném dětství.


Perinatologie

Kočka a klobouk kvíz. Výbor Sekce úzce spolupracuje s nov vzniklou eskou neonatologickou . vazba Autor Zdenk tembera Rok vydání 2004 Poet stran 402 Vydal Maxdorf Stav velmi do. Poruchy dýchání ve porovnaj ceny v 6 obchodoch od 18.46 spoznaj overené obchody preítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepiu ponuku kúp PORUCHY DÝCHÁNÍ VE SPÁNKU najlacnejie v overenom obchode cez NajNakup.sk . Historie Sekce Prof. Zdeka tembery DrSc. Zdenk tembera Maxdorf 2016 Posíláme do esti dní Kniha nestora eské perinatologie prof. Kniha Historie eské perinatologie EAN9788073450212 ISBN . Výbor GPS zídil Komisi perinatální medicíny v roce 1970 a povil prof. Publikace Historie urologických pracovi v R vydaná nakladatelstvím Maxdorf v prosinci 2018 je. Bibliografie Historie eské perinatologie 2004 vývoj . pináí mimoádn zajímavou rekapitulaci historie oboru titm knihy je pak zasvcený pohled na souasný stav který je v závru doplnn monými budoucími trendy. Obrázek obálky není k dispozici. N seznam knih Ganesan.

Rachel Cusk Outline Review.


Elektronické knihy nabízejí PDF Štembera Zdeněk: Historie české perinatologie PDF. Knihy v PDF fórum Štembera Zdeněk.