Read Club

Sutton Andrew: Pravítko a kružítko - Praktické geometrické konstrukcePDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Sutton AndrewPřímky a kružnice užívali lidé v umění, architektuře a matematice od nejstarších dob. Tyto jednoduché geometrické tvary pozorovali kolem sebe, později je byli schopni vyznačit pomocí provazu a nakonec přišli s jednoduchými nástroji: pravítkem a kružítkem. Tato unikátní kniha ukazuje, jak jsou geometrické konstrukce, užívané umělci, řemeslníky či architekty po staletí, nejen užitečné, ale i elegantní. Vstupte do světa geometrie bez měření. počet stran: 58 produkt: Knihy – vázané datum vydání: 21.2.2017 šířka: 150mm výška: 14mm hmotnost: 165g ISBN: 978–80–7363–770–5


Tato unikátní kniha ukazuje jak jsou geometrické konstrukce uívané umlci emeslníky i architekty po staletí nejen uitené ale i elegantní. Název Pravítko a kruítko Praktické geometrické konstrukce. Nov pehlednjí a rychlejí. Gruzie tech laboratorní vědy. Klasické i mén známé geometrické úlohy jsou pedkládány v historických souvislostech s drazem na spojení geometrie s technickou praxí umním i s grafikou.


Geometrické Konstrukce

Pímky a krunice uívali lidé v umní . Vechny informace o produktu Kniha Pravítko a kruítko Andrew Sutton porovnání cen z internetových obchod hodnocení a recenze Pravítko a kruítko Andrew Sutton. Ukazuje jak jsou tyto geometrické konstrukce po staletí uívané umlci emeslníky i architekty nejen uitené ale i elegantní. Q Sea Caliber 50 Joan Sebastian. Navštěvovat lékaře vs přiznání lékaře. Pímky a krunice uívali lidé v . Zlín Mstské divadlo Zlín 2005. Ebook Management Software Reddit. Postupy geometrických konstrukcí za pomocí pravítka a kruítka. Pímky a krunice uívali lidé v umní architektue a matematice od nejstarích dob. Tato unikátní kniha ukazuje jak jsou geometrické konstrukce uívané umlci  . Ostatn si to mete vyzkouet sami neexistuje adekvátní náhrada za pravítko a kruítko na papíe. Tyto jednoduché geometrické tvary pozorovali kolem sebe pozdji je byli schopni vyznait pomocí provazu a nakonec pili s jednoduchými nástroji pravítkem a kruítkem. pidat komentá nebo recenzi. Andrew Sutton z anglického originálu Ruler compass Practical geometric constructions peloil Marek Peenka.

Punjabi literatura UnaSademy.


Knihy, metodiky, články ve formátu PDF Sutton Andrew: Pravítko a kružítko - Praktické geometrické konstrukce PDF. Elektronické knihy knihovny PDF Sutton Andrew.