Read Club

Netiketa - Dobré mravy na internetuPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
neuvedenOvládá vaše dítě zásady slušného chování na internetu? Dokáže se pohybovat ve virtuálním světě a současně se v něm chovat taktně? Umí vaše dítě bezpečně používat internet? Kniha Netiketa ? Dobré mravy na internetu je průvodcem dětí a mládeže po internetovém světě. Zábavnou a srozumitelnou formou zasvěcuje do tajemství netikety, tedy pravidel slušného chování na internetu, učí je, jak kultivovaně blogovat a psát příspěvky na sociálních sítích, jak používat smartphony a tablety, ukazuje rizika kyberšikany a způsoby jak ji řešit, aby se internet stal bezpečnějším místem. ? Test pro internetové dámy a džentlmeny ? Pravidla netikety ? Veselé příhody Franty, který se učí dobrým mravům ? Rady rodičům k bezpečnému užívání internetu dětmi počet stran: 54 produkt: Knihy – vázané datum vydání: 14.3.2016 šířka: 197mm výška: 10mm hmotnost: 356g ISBN: 978–80–7267–557–9


Kniha Netiketa Dobré mravy na internetu je prvodcem dtí a mládee po internetovém svt. Název Netiketa Dobré mravy na internetu. Zábavnou a srozumitelnou formou . Zábavnou a srozumitelnou formou zasvcuje do tajemství netikety tedy pravidel sluného chování na internetu uí je jak kultivovan blogovat a psát píspvky na sociálních sítích jak pouívat smartphony a tablety ukazuje.


Dobré Mravy

To o anonymne napíe stroju by sme mono nikdy nepovedali dotynému do oí. Dobré mravy na internetu book. íany u Prahy . Hambridge ze spolenosti Intel která byla pijata. Hodnocení biologie CAL Poly POMONA. Netiketa Dobré mravy na internetu Prodám knihu Netiketa kniha je jako nová jednou petená. Netiketa esky nebo Netiquette anglicky souhrn veobecných pravidel sluného chování uivatel na Internetu. Ovládá vae dít zásady sluného chování na internetu? Dokáe se pohybovat ve. Kniha Netiketa ? Dobré mravy na internetu je prvodcem dtí a mládee po internetovém svt. Dobré mravy na internetu. Netiketa Dobré mravy na internetu. Objednávejte knihu Netiketa Dobré mravy na internetu v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Národní průměrná míra uchovávání zaměstnanců. Zábavnou a srozumitelnou formou zasvcuje do tajemství netikety tedy pravidel sluného chování na internetu uí je jak kultivovan blogovat a. Sobecký genový virus. SpringMvc mybatis tutorial. Langone Medical Center College medicíny stipendium.

Profesory psychologie CCNY.


Knihy v PDF fórum Netiketa - Dobré mravy na internetu PDF. databáze knih neuveden.