Read Club

Marek Čejka: Korán, meč a volební urna - Zdroje a podoby islamismuPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Marek ČejkaText je komplexní prací, která mapuje teoretická východiska a praktické formy islamismu. V první části se soustřeďuje na západní reflexi pojmu, hlavně ve frankofonním prostředí, kde se poprvé objevil, a v anglofonním světě, kde se v pozdější době tento termín nejvíce rozšířil a významově posunul. Pozornost je věnována také české debatě islamismu. Druhá část práce analyzuje genezi islamismu a post-islamismu v jejich nejrůznějších formách a organizačních strukturách (politické strana, hnutí atd.). Vysvětluje, jaké tendence nejvíce ovlivnily vznik islamismu (např. varianty salafismu a antikoloniálních hnutí), přičemž podrobněji analyzuje mj. varianty Muslimského bratrstva, Chomejního pojetí islámského státu a nakonec i skupiny, které jsou řazeny k radikálnímu islamismu (al-Káida, ISIS). Datum vydání: 15. 01. 2020 Počet stran: 288 ISBN: 978–80–200–3014–6


Wisconsin Evangelical Lutheran Synod. Kane a Abel filmu. Korán me a volební urna zdroje a podoby islamismu Marek ejka 1975. Korán me a volební urna. Autorem publikace nazvané Korán me a volební urna Zdroje a podoby islamismu je ptatyicetiletý politolog Marek . Citace dle SN ISO 690 EJKA Marek.


Marek Čejka

Online studijní logo. Jak název spolenosti Levné knihy napovídá usilujeme o cenov dostupnou literaturu vech ánr a u jde o beletrii klasickou literaturu zábavné knihy oddechového rázu nebo teba o dtské kníky Vechny informace o produktu Kniha Korán me a volební urna Zdroje a podoby islamismu Marek ejka porovnání cen z. Poet stran 288 Vazba vázaná Formát 135206 mm ISBN 30146 Doporuená cena 355 K. Zázraný ivot Stan Lee a jeho úasný píbh. ejka Marek Izrael a Palestina. Bba nebo b.com, což je snadné. Marek ejka Korán me a volební urna Zdroje a podoby islamismu Academia 2020 lánok pokrauje pod video reklamou Dôvodov na povrchnú averziu vo vzahu k vyznaváom islamu je poehnane. Korán me a volební urna Zdroje a podoby islamismu Autor Marek ejka. Text je komplexní prací která mapuje teoretická východiska a praktické formy islamismu. V malé obci Franken se stalo nco co bylo do té doby nemyslitelné. Marek ejka Korán me a volební urna Zdroje a podoby islamismu Academia 2020. Autorem publikace nazvané Korán me a volební urna Zdroje a podoby islamismu je ptatyicetiletý politolog Marek ejka. Text je komplexní prací která mapuje teoretická . Pampeliška vína AO3.

Obtíže při určování abnormality z normálnosti.


E-knihy v PDF, epub, mobi Marek Čejka: Korán, meč a volební urna - Zdroje a podoby islamismu PDF. Čtečka knih PDF, epub, na google Marek Čejka.