Read Club

Lenka Klicperová: Afrika v nás IIPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Lenka KlicperováVýpravná obrazová publikace představuje subsaharskou Afriku, krásu zdejší přírody i mizející domorodé zvyky a tradice. Nevyhýbá se ale ani palčivým tématům, se kterými se černý kontinent potýká. Kniha představuje jedinečné snímky domorodých obyvatel a zvířat doplněné o reportážní texty. Autorská trojice je propojena nejen osobním přátelstvím, ale hlavně láskou k Africe, kterou ve své nové knize odhaluje v celé její drsné nahotě a kráse. Novinářka a fotografka Lenka Klicperová zavede čtenáře na slavnost volné lásky Cure salée do Nigeru a představí originální mužský tanec gerewol. Přiblíží ale i nelehký život obyvatel uprchlických táborů na čadsko-súdánské hranici, nebo drsné příběhy dětských vojáků z Ugandy. Manželská autorská dvojice Olga a Václav Šilhovi představí především přírodní bohatství Afriky. Provedou nás pouští i divokým pobřežím Namibie a představí kriticky ohroženou přírodu Madagaskaru. Kniha nabídne také unikátní snímky Václava Šilhy zachycující útok hrošího stáda na krokodýla, které před časem oblétly celý svět. Datum vydání: 01. 11. 2013 Počet stran: 240 ISBN: 978–80–204–3090–8 Vazba: Pevná s přebalem lesklá


Nevyhýbá se ale ani palivým tématm se kterými se erný kontinent potýká. Autor Lenka Klicperová Olga ilhová Václav ilha. Programy hry. Národní asociace společnosti Negro Business and Professional Dámské kluby stipendia. Lenka Klicperová Olga ilhová Václav ilha Nakladatel Mladá fronta. Provedou nás poutí i divokým pobeímNamibie a pedstaví kriticky ohroenou pírodu Madagaskaru.


Lenka Klicperová

Inovativní postupy v oblasti vysokých škol. Více informací . Lenka Klicperová a Markéta Kutilová v bezprostední reportái sledují poslední bitvu s Islámským . Novináka a fotografka Lenka Klicperová zavede tenáe na slavnost volné lásky Cure salée do Nigeru a pedstaví originální muský tanec gerewol. alích 14 ponúk od 1955 . Je to inspirativní krásná ena která je éfredaktorkou nejtenjího geografického msíníku na eském trhu Lidé a zem a díky ní se dozvídáme o reálném ivot v zemích které jsou nám. Cena v prodejn 599 K. Vyberte si obchod ve kterém chcete nakoupit. Kolik stojí Marine Biologist za týden. Výpravná obrazová publikace pedstavuje subsaharskou Afriku krásu zdejí pírody i mizející domorodé zvyky a tradice . Nevyhýbá se ale ani palivým tématm se kterými se erný kontinent potýká. Top 10 anglických vědců. Výpravná obrazová publikace pedstavuje subsaharskou Afriku krásu zdejí pírody i mizející domorodé zvyky a tradice. Afrika v nás II má ISBN kód 30908 a skládá se z 240 stránky. Zboí ze stejné kategorie Afrika v nás II. Do obchodu  . V roce 2010 v nakladatelství Mladá fronta vyla kniha Afrika v nás na ní spolupracovala s Olgou a Václavem ilhovými a . Afrika v nás II je to kniha autora Lenka Klicperová editoval Mladá fronta. Novináky Lenka Klicperová a Markéta Kutilová tvoí u pes 10 let sehraný novináský i kamarádský tandem.

MS v počítačové vědě v způsobilosti Kanady.


Knihy online sk Lenka Klicperová: Afrika v nás II PDF. Elektronické knihy PDF epub Lenka Klicperová.