Read Club

Hamiltonová Laurell K.: Anita Blake 2 - Rozesmátá mrtvolaPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Hamiltonová Laurell K.Nové vydání druhého dílu světoznámé série balancující na pomezí městské fantasy a erotické paranormální romance. Anita Blakeová žije ve světě, kde jsou upíři, zombie či vlkodlaci běžnou součástí společnosti. Živí se jako oživovatelka zombií a zákonná popravčí upírů. Pomáhá také policii při vyšetřování nadpřirozených trestných činů, což se však občas kříží s jejím soukromým životem. Stává se totiž součástí nejen milostného, ale i mocenského trojúhelníku, jehož další dvě strany tvoří vnitřně rozervaný alfa vlkodlak Richard a neskutečně okouzlující a vlezlý upíří vládce města Jean-Claude. Anita považuje svou sebeúctu za důležitější než vlastní život, dokonale rozumí zbraním, čelí čarodějnicím a ghúlům, zdivočelým lykantropům i najatým zabijákům, v milostných vztazích však často neví, má-li dát přednost vlkodlačímu vytí či upířím špičákům… Pověst mocné oživovatelky přivádí za Anitou lidi s nejpodivnějšími požadavky, ale někdy ani ona nic nezmůže bez oběti, která by byla příliš vysoká. Jenže vysvětlujte to arogantnímu milionáři, který si myslí, že si za peníze může koupit kohokoli – nebo beztrestně sáhnout k tvrdším přesvědčovacím metodám. Na Anitu však neplatí ani násilí, zvlášť když je společně s policií na stopě záhadné vraždící zombii, která terorizuje poklidné předměstí, a člověku, který ji stvořil. Co jsou pěsti a pistole proti moci, jež povolává mrtvé z hrobů a dokáže zabíjet i na dálku? Moci, jež ani samotné Anitě není tak docela cizí… Přeložila Lucie Lukačovičová. počet stran: 288 produkt: Vázaný datum vydání: 1.2.2013 šířka: 140mm výška: 30mm hmotnost: 412g ISBN: 978–80–7425–166–5


V kniní edici Fantastická Epocha vychází osmnáctý svazek pod názvem Rozesmátá mrtvola reedice druhého dílu série Anita Blakeová lovkyn upír od americké autorky Laurell K. Louis a pokouí se ít normální ivot co je tedy dost obtíné kdy jste popraví a kolem vás se motá snad kadý nadpirozený parchant svta. Urdu literatura v Urdu. See more ideas about anita blake laurell k hamilton anita blake series. Hamiltonová Laurell K. Politická reinerace 1964.


Anita Blake

Gap rok před právem školní reddit. Rozesmátá mrtvola Hamiltonová Laurell K. ánry autora. Cena 256 K Serpentine Anita Blake 26 Hamiltonová Laurell K. A taky bytost která zaslepen. Hamiltonová. person Nikdo . Túje vzácná kvtena bohatá stromová alej. Anita Blake 2 Rozesmátá mrtvola. díl Kavárna ílenc. Hamiltonová Rozesmátá mrtvola Anita Blakeová lovkyn upír 2 Publikováno od Laurell K. Indický žurnál fyziky a řízení indické asociace pro pěstování vědy. Hamiltonová Anita Blake 2 Epocha 2013 Kniha etina 288 stran celá pecifikácia. Anita Blake 02 Rozesmátá mrtvola váz.

Leteratura LSESU.


Velká PDF kniha Hamiltonová Laurell K.: Anita Blake 2 - Rozesmátá mrtvola PDF. Univerzitní knihovna Hamiltonová Laurell K..