Read Club

Deida David: Sex jako cesta k Bohu - Probuzení jednoty ducha pomocí dvou tělPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Deida DavidOblíbený a provokativní autor David Deida ukazuje v knize „Sex jako cesta k Bohu“ posvátný rozměr milování. Naučíte se vědomě pěstovat schopnost otevřenosti a jednoty a sex prožívat tak, aby byl vyjádřením vašeho skutečného já. Vnímali jste sex dosud jenom jako fyzický akt? Pak vězte, že může být uměním, modlitbou a splynutím s nekonečnou láskou – nahou, neohroženou, syrovou a naprosto otevřenou. „Při sexu si dejte pozor, aby se vaše pozornost nezúžila na příliš dlouhou dobu. Je snadné soustředit se na vztyčenou bradavku, šťavnatý polibek nebo rozvášněné genitálie. Je snadné omezit vědomí na to, čemu věnujeme pozornost. Jenomže vědomí, které je vaší nejhlubší pravdou, představuje mnohem víc. Lahodnost sexu vás nemusí rozptylovat od hloubky vašeho bytí, ale může pro vás být bránou k tomu, abyste ho cítili hlouběji. Sex vám může uvolnit bloky energie v těle a emocích a osvobodit vaši pozornost od světských záležitostí, abyste mohli cítit, co je skutečné a hluboce pravdivé – skrznaskrz. Blaženost, potěšení, rty a přirážení jsou dobré. Jsou to ale jenom prchavé okamžiky, které mizí stejně, jako zmizel veškerý váš dosavadní sex. Když jste v sexu právě v nejlepším, snažte se rozeznat, co je trvale pravdivé, co je vždycky hloubkou tohoto okamžiku. Milujete se prostřednictvím svých těl, nikoli svá těla: ta jsou pouze prostředky, skrze něž cítíte a vyjadřujete svoji nejhlubší pravdu, svoji nespoutanou otevřenost, božskou přirozenost, lásku, jíž ve skutečnosti jste.“ počet stran: 278 produkt: Knihy – vázané datum vydání: 11.8.2016 šířka: 128mm výška: 29mm hmotnost: 405g ISBN: 978–80–7370–396–7


Nauíte se vdom pstovat schopnost otevenosti a jednoty a s. Cesta za hranice rovnováhy David Deida ekniha porovnání cen z internetových obchod hodnocení a recenze Intimní splynutí. David Deida Sex jako cesta k Bohu Probuzení jednoty ducha pomocí dvou tl. Oblíbený a provokativní autor David Deida ukazuje v knize Sex jako cesta k Bohu posvátný rozmr milování.


Sex Ve Dvou

Sex jako cesta k Bohu. Taneční tutoriály televizní slevový kód. Nauíte se vdom pstovat schopnost otevenosti a jednoty a sex proívat tak aby byl. Kniha Sex jako cesta k Bohu David Deida rýchle dodanie kniky a nízku cenu so zavou nájdete na Preskoly.sk. Nauíte se vdom pstovat schopnost otevenosti a jednoty a sex proívat tak aby byl vyjádením vaeho skuteného já. Na Heurece vyuíváme personalizaci a cílenou reklamu. Kniha Sex jako cesta k Bohu Probuzení jednoty ducha pomocí dvou tl Oblíbený a provokativní autor David Deida ukazuje v knize Sex jako cesta k Bohu posvátný rozmr milování. Vysvětlete, proč studovat nebo vyhnout se hlavnímu podnikání. Porovnejte si ceny z mnoha obchod v R. Pes 17 000 eknih tenáské recenze Slevy na bestsellery 25 . Vechny informace o produktu Kniha Sex jako cesta k Bohu. Kupte eknihu Sex jako cesta k Bohu od David Deida na Martinus.cz. Scapy Sniff Timeout. Jednorázové nevýhody instrukcí. Charakteristika středních středních škol na Filipínách.

Kvantová fyzika pro život.


Vysoká škola PDF knihy Deida David: Sex jako cesta k Bohu - Probuzení jednoty ducha pomocí dvou těl PDF. PDF knihy bazár Deida David.