Read Club

Daniel Gladiš: Akciové investicePDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Daniel GladišInvestování je jednoduché, ale ne snadné. Tato kniha, která obsahuje řadu konkrétních příkladů z autorovy více než dvacetileté investiční kariéry, vám ho pomůže zvládnout. Investování do akcií je založeno na jednoduchých myšlenkách. Autor s nimi čtenáře seznamuje a vysvětluje, jak je aplikovat v praxi. Naučíte se, jak oceňovat společnost a jak správně pohlížet na pohyby trhu. V knize jsou dále vysvětleny pojmy kruh kompetencí a bezpečnostní polštář a jejich praktické použití. Naučíte se formulovat si vlastní investiční filozofii a vytvořit si vlastní investiční proces. Samostatné kapitoly jsou věnovány riziku, psychologii investora, inflaci a tomu, co je dobrá společnost a jak a kde ji hledat. Gladišova první kniha Naučte se investovat se stala naprostým bestsellerem. Datum vydání: 01. 03. 2015 Počet stran: 176 ISBN: 978–80–247–5375–1


Jsou životní trenéři quacks. Vechny informace o produktu Kniha Akciové investice Daniel Gladi porovnání cen z internetových obchod hodnocení a recenze Akciové investice Daniel Gladi. Prvodcem vám bude tato publikace. Nakupujte knihy online vo vaom obúbenom kníhkupectve Martinus.


Daniel Gladiš

Autor Daniel Gladi. Dívjí aktivity editel a pedseda pedstavenstva ABN AMRO Asset Management Czech editel a zakladatel Atlantik finanní trhy a.s. Daniel provided his assessment of the market environment commented on how he approaches portfolio management in crisis mode talked about Berkshire Hathaway NYSE BRK as his largest position and shared his latest thoughts on BMW Germany BMW BMW3 in. Akciové investice. Autor Daniel GladiNakladatel Grada. Investování do akcií je zaloeno na jednoduchých mylenkách. Tato kniha která obsahuje adu konkrétních píklad z autorovy více ne dvacetileté investiní kariéry vám ho pome zvládnout. Vydala GRADA Publishing a.s. Trunk význam v hindštině. Souhrn knihy Bludiště. Daniel Gladi CFA. Neváhajte a inpirujte sa mnostvom kníh v najobúbenejom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Vetky informácie o produkte. Akciové investice Daniel Gladi. bná cena 229 K. roníku eské investiní konference. MATLAB APP DESIGNER TUTORIALS. Amazon Kindle první čte května.

Stevens Institut technologických absolventů programů.


Elektronické knihy databáze cz Daniel Gladiš: Akciové investice PDF. E-knihy online v PDF Daniel Gladiš.

Gladis