Read Club

Brennan Barbara Ann: Léčení světlem - Pokročilé léčebné postupy pro vytvoření si života, po jaké touPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Brennan Barbara AnnBarbara Brennan je jednou z nejvlivnějších a nejznámějších léčitelek a duchovních vůdčích osobností 21. století. Je zakladatelkou Školy léčení Barbary Brennan a autorkou celosvětových bestsellerů Ruce Světla a Zjevení Světla. V této své nejnovější knize vás seznámí se svou po-kračující prací a přináší vám zcela nové informace o práci s tvůrčím procesem a čtvrtou astrální úrovní. Svět čtvrté úrovně neboli astrální svět přemosťuje tvůrčí puls z hmotného světa do vyšších úrovní reality a zhmotnění. Barbara Brennan v této své knize současně popisuje svou životní cestu a osobní zkušenosti. V knize Léčení Světlem poznáte: • Podstatu tvůrčího procesu z hlediska lidského energetického vědomí • Jak si každý z nás vytváří bloky ve svém energetickém poli; jak tyto bloky vypadají, vzájemné se ovlivňují a nakonec nám způsobují v našem životě problémy; a jak můžeme tyto bloky pročistit a uvolnit tak svůj tvůrčí potenciál • Jak si rozvinout vyšší smyslové vnímání a jak se je naučit používat i to, jakou roli toto vyšší smyslové vnímání hraje při rozpouštění bloků v našem energetickém poli • Podstatu reality čtvrté úrovně (astrálního světa) i to, jakým způsobem se tato realita podílí na našem tvůrčím procesu • Souvislost mezi realitou čtvrté úrovně a léčením našich vztahů, včetně uzdravování energetických a rodových pout, která se skrývají za těmito vztahy … • … a mnohem více Kniha Léčení Světlem vám pomůže vytvořit si takový život, o jakém jste vždy snili. Ilustrace Aurelien Pumayana Floret a Bona Yu Barbara Brennan je zakladatelkou a děkankou Školy léčení Barbary Brennan a více než 35 let se věnuje výzkumu lid-ského energetického pole. Její celosvětově úspěšné knihy Ruce Světla a Zjevení Světla jsou považovány za klasická díla v oblasti alternativní medicíny a energetického léčení. Její práce vedla k vytvoření Léčitelské vědy Barbary Brennan, což je holistický léčebný přístup, který vychází z lidského vědomého energetického systému a jeho vztahu ke zdraví a nemoci. Tento přístup zahrnuje všechny aspekty našeho osobního zivota a zameruje se na zlepšení kvality celého na-šeho života. Barbara Brennan je bývalou fyzičkou a výzkumnou pracovnicí NASA a kromě fyziky vystudovala také filozofii a teologii. Před svým odchodem do důchodu na své fakultě vyškolila více než 3000 studentů ve čtyřletém vzdě-lávacím programu. počet stran: 238 produkt: Knihy – paperback datum vydání: 22.2.2018 šířka: 216mm výška: 23mm hmotnost: 778g ISBN: 978–80–7336–914–9


Je zakladatelkou koly léení Barbary Brennan a autorkou celosvtových bestseller Ruce Svtla a Zjevení Svtla.Léení svtlem Barbara Ann Brennan Detail knihy BDB.czhttpscbdb.czkniha221960lecenisvetlemcorelighthealingLéení svtlem. Vzruující smsice pulzujícího velkomstského ivota a teskné melancholie oprýskané . Originální název Core Light Healing. Barbara Brennan je jednou z nejvlivnjích.


Astrální Svět

Pi itní tvrté srdení akry si opakujte PIJÍMÁM VE TAKOVÉ JAKÉ TO JE a opt pozoruje jak se vynoiví vzpomínky a pocity transformují svtlem v záivou energii. Pokroilé léebné postupy pro vytvoení si ivota po jakém touíte Barbara Brennan je jednou z nejvlivnjích a nejznámjích léitelek a duchovních vdích osobností 21. Poprvé se tento systém objevil v roce 2001 u Volvo Safety Concept Car a oficiální premiéru ml zaátkem tohoto roku na detroitském autosalonu. Beeler 2015 Brennan 1987 . Prsu BA 1. rok výsledek 2020.VMI fotbalový rozvrh 2021. nemocích stresech a léebných procesech. Nejnií ceny 450 výdejních míst 99 spokojených zákazníkVýhodn Estés Clarissa Pinkola Probute silnou enuhttpsvyhodneprodukty.czestesclarissapinkolaprobudtesilnouzenuAutorka slavného bestselleru eny které bhaly s vlky se ve svém bádání zamila na archetyp Panny Marie. Barbara Brennan je jednou z nejvlivnjích a nejznámjích léitelek a duchovních vdích osobností 21. Goldstein jídelna. Hlavním cílem i náplní ivota pro ni byla. Jak se stát makléřem. Nejnií ceny 450 výdejních míst 99 spokojených zákazník.Barbara Ann Brennan Gorilahttpsgorila.skautorbarbaraannbrennanTituly od Barbara Ann Brennan na Gorila.sk. Brennan Barbara Ann Léení svtlem Pokroilé léebné postupy pro vytvoení si ivota po jaké tou. Léení svtlem Pokroilé léebné postupy pro vytvoení si ivota po jaké touíte Barbara Ann Brennan. Barbara Ann Brennan patí dnes ji ke pice v tomto oboru. Amazon audio knihy němčiny. Léení svtlem Pokroilé léebné postupy pro vytvoení si ivota po jaké touíte Brennan Barbara Ann. ruce svtla Cestou k sebe. Univerzita Karlova.

Mark Twainovy ​​knihy.


Stahování eknihy Brennan Barbara Ann: Léčení světlem - Pokročilé léčebné postupy pro vytvoření si života, po jaké tou PDF. Elektronické knihy digitální PDF Brennan Barbara Ann.