Read Club

Bohumila Baštecká: Psychologická encyklopedie - Aplikovaná psychologiePDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Bohumila BašteckáPublikace sestavená týmem našich předních odborníků představuje v ucelených statích současný stav bádání v oblasti aplikované psychologie a některých souvisejících disciplín. Obsah je strukturován do tematických bloků s jednotlivými hesly.Tato moderní encyklopedie by neměla chybět v knihovnách psychologů, psychiatrů, psychoterapeutů a dalších odborníků v pomáhajících profesích. Užitečným pomocníkem se může stát pro studenty psychologie a dalších humanitních oborů. PhDr. Bohumila Baštecká, Ph.D., je klinická psycholožka s praxí v sociálních službách. V současné době působí a vzdělává v oblasti psychosociální krizové pomoci po neštěstích, supervize, standardů kvality a dalších sociálních a zdravotních témat. Datum vydání: 01. 11. 2009 Počet stran: 516 ISBN: 978–80–7367–470–0 Vazba: Pevná bez přebalu lesklá


Škola Lineman v MS. Batecká EAN 74700 Nakladatel PORTÁL s.r.o. School of Saint Elizabeth Calendar. Bohumila Batecká Ph.D.


Aplikovaná Psychologie

Celý popis5 Hodnocení 100Bohumila Batecká Psychologická encyklopedie Aplikovaná psychologieZboí.czPsychologická encyklopedie Bohumila BateckáPublikace sestavená týmem naich pedních odborník pedstavuje v ucelených statích souasný stav bádání v oblasti aplikované psychologie a nkterých souvisejících disciplín. Hodnocení a recenze Psychologická encyklopedie. Tato moderní encyklopedie by nemla chybt v knihovnách psycholog psychiatr psychoterapeut a dalích odborník v pomáhajících profesích. aplikovaná psychologie . Number of the records 1 Psychologická encyklopedie. Kompletní specifikace produktu Psychologická encyklopedie aplikovaná psychologie Batecká Bohumila ed. Jak udělat chaotický buchta s pouze jednou vlasů. Plánován je jet díl teoretický a díl zamený na duevní poruchy. Nejlepší kurzy kybernetických bezpečnostních kurzů online. Psychologická encyklopedie od Bohumila Batecká v KNIHCENTRUM.CZ. Jan Mach psobí jako advokát a vyuuje medicínské právo. Praha Portál 2009. Kupte knihu Psychologická encyklopedie Aplikovaná psychologie Bohumila Batecká s 15 slevou v eshopu za . Hledáte knihu Psychologická encyklopedie od Bohumila Batecká? Rychlá a výhodná doprava od 29 K Skvlý výbr knih deskových her a dárk. Aplikovaná psychologie. Brouci v hlav Jak se zbavit vtíravých mylenek. Psychologická encyklopedie Autor Batecká Bohumila a kol. Popis masového komunikace. Svou objednávku si mete vyzvednout v jedné z naich 35 kamenných prodejen nebo vám ji poleme. Objednávajte knihu Psychologická encyklopedieod autora Bohumila Batecká v internetovom kníhkupectve Megaknihy.sk.

Records Management Officer Popis práce.


E-knihy ke stažení PDF Bohumila Baštecká: Psychologická encyklopedie - Aplikovaná psychologie PDF. Katalog e-knih v praze Bohumila Baštecká.