Read Club

Aby vás rostliny milovaly - Vypěstujte si zelenou oázu doma i ve svém srdciPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Oakes Summer RayneJakmile začnete pečovat o rostliny, naučíte se lépe starat i sami o sebe, své blízké i naši planetu. Vydejte se do světa rostlin a objevte, jak si můžete začít vytvářet svůj vlastní zelený koutek – a to jak doma, tak v mysli a v srdci. Díky této inspirativní příručce získáte zcela nový vztah k rostlinám kolem sebe a naučíte se: •zastavit se a věnovat pozornost rostlinám ve svém okolí, dokonce i těm, které odvážně klíčí v prasklých chodnících •věřit, že rostliny jsou něčím víc než jen pěknou dekorací •pohlížet na svět z perspektivy zástupců rostlinné říše a přemýšlet o udržitelnosti •posloužit rostlinám tím, že poznáte, které druhy se hodí do vaší domácnosti, a vytvoříte pro ně přirozený biotop (bonus: ani jedna rostlina vám neuhyne!) Začnete-li pečovat o zeleň, brzy vás pohltí uklidňující radost. Kromě těch samozřejmých výhod – krásy a čistšího vzduchu – se při pečování o rostliny vydáte na cestu všímavosti a přinese vám to ještě mnoho dalšího: díky rostlinám minimalizujete stres, sníží se vám krevní tlak a na svět se budete celkově dívat pozitivněji. Když jsem se před čtrnácti lety přestěhovala z pensylvánského venkova do Brooklynu, věděla jsem, že budu muset zapojit hodně kreativity, abych se tu cítila jako doma. A tak jsem si do svého nového bytu začala nosit rostliny, které jsem nacházela u silnic, v dávno zapomenutých květináčích, na farmářských trzích a v místních zahradnictvích. Objevila jsem způsob, jak je dávat na police, zavěšovat, přivazovat, kotvit a zajišťovat, abych se vypořádala s nedostatkem světla a úzkými parapety. Od té doby se starám o více než tisícovku pokojových rostlin. Své pokojové rostliny miluju a naučila jsem, jak se o ně starat tak, aby mi lásku vracely. Tuto knihu jsem napsala, abyste i vy mohli ocenit rostliny – a život mezi nimi.


Aby vás rostliny milovaly Vypstujte si zelenou oázu doma i ve svém srdci . Originální název How to make your plants love you. Titul je zaazen do ánr Populárn nauná Flora zahrada ISBN 16497. vypstujte si zelenou oázu doma i ve svém srdci.


Srdcom Doma

Summer Rayne Oakes. Aby vás rostliny milovaly Aby vás rostliny milovaly. Díky této inspirativní píruce získáte zcela nový vztah k rostlinám kolem sebe a nauíte se zastavit se a vnovat. Dean Koontz knihy čtení pořadí. Účinnost vládního dozoru. Jakmile zanete peovat o rostliny nauíte se lépe starat i sami o sebe své blízké i nai planetu. Vydejte se do svta rostlin a objevte jak si mete zaít vytváet svj vlastní zelený koutek a. Aby vás rostliny milovaly Vypstujte si zelenou oázu doma i ve svém srdci Jakmile zanete peovat o rostliny nauíte se lépe starat i sami o sebe své blízké i nai planetu. Vydejte se do svta rostlin a objevte jak si mete zaít vytváet svj vlastní zelený koutek a to jak doma tak v mysli a v srdci. Advanced search. Jeden rok programy mistrů reddit. Aby vás rostliny milovaly Vypstujte si zelenou oázu doma i ve svém srdci Summer Rayne Oakes. Ktts porušování zpráv. Autorka Summer Oakes.

Pdf rimple sharma pediatrické knihy.


Eknihy zdarma Aby vás rostliny milovaly - Vypěstujte si zelenou oázu doma i ve svém srdci PDF. Katalog e-knih v praze Oakes Summer Rayne.