Read Club

Tajovský Ladislav: Hospodářská politika USA mezi světovými válkami 1918-1938PDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Tajovský LadislavKdyž Franklin D. Roosevelt vyzval v roce 1932 na souboj o prezidentské křeslo Herberta Hoovera, stávající hlavu státu, nacházela se americká společnost ve stavu pochyb o účelnosti další existence systému vycházející z tržně-ekonomických vztahů. Hospodářská krize táhnoucí se od roku 1929 připravila o většinu majetku desítky milionů Američanů a více jak čtvrtina populace nebyla schopná dlouhodobě nalézt práci. Desetiletí po světové válce přitom znamenalo zlaté období pro americké hospodářství, jemuž se dostalo přízviska Nová éru kapitalismu. V době, kdy se objevil Franklin D. Roosevelt s příslibem New Dealu, trval hospodářský propad již třetí rok. Situace amerického hospodářství byla rozhodujícím faktorem, který formoval základní rámec Rooseveltova programu. Cílem této práce bude pokusit se za pomoci historiografických metod nalézt odpověď na otázku, zda New Deal vybočoval z trendu dlouhodobého vývoje hospodářsko-politického uvažování ve Spojených státech či zda lze vystopovat evoluční logiku, která z něj činí pouze další krok v přirozeném vývoji směrem k posilování státních intervencí do tržní ekonomiky. počet stran: 208 produkt: Knihy – paperback datum vydání: 1.3.2015 šířka: 144mm výška: 12mm hmotnost: 259g ISBN: 978–80–7232–472–9


Projekt projektu střední školy. Ladislav Tajovský. Evropská a svtová politika Terorismus Uebnice a skripta PSYCHOLOGICKÁ LITERATURA. Psal komentáe pro Hospodáské a Lidové noviny. Hospodáská politika USA mezi svtovými válkami.


Tajovský

Roosevelt vyzval v roce 1932 na souboj o prezidentské keslo Herberta Hoovera stávající hlavu státu nacházela se americká spolenost ve stavu pochyb o úelnosti dalí existence systému vycházející z. Není skladem. Titul je zaazen do ánr Populárn nauná Politika hospodáství ISBN 24729. Svetlana Alexievich obrázky. Objednací kód NA249268. Hospodáská politika na Martinus.cz. Autor se za pomoci . ocenila dne 10. Synthes Trauma katalog. let a pedevím druhá svtová válka. Roosevelt vyzval v roce 1932 na souboj o prezidentské keslo Herberta Hoovera stávající hlavu státu nacházela. Světová válka z ebook ke stažení. Jak stáhnete Adobe Acrobat Pro DC. Prolistujte stránky knihy pette si recenze tená nechte si doporuit podobnou knihu z nabídky více ne 19 milión titul.

Spokane, Washington Počasí.


Jak číst knihy PDF v mobilu Tajovský Ladislav: Hospodářská politika USA mezi světovými válkami 1918-1938 PDF. E-knihy ke stažení online v PDF i do čtečky Tajovský Ladislav.