Read Club

Richard J. Evans: Na obranu historiePDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Richard J. EvansKniha Na obranu dějin představuje v Evansově díle zdánlivou výjimku. Ve skutečnosti však odráží jeho hlubokou znalost moderního dějepisectví a soudobých teoretických přístupů. Jedinečným způsobem se v ní zrcadlí po desetiletí vedená debata o smyslu historie, o dějepisectví jako tvrdé či měkké vědě, o historii jako beletrii, o dějepisectví jako disciplíně pohybující se mezi jasnými fakty a čirou fikcí. Evans zde nastoluje otázky morálních aspektů hodnocení dějin, moci vědění a manipulace společnosti prostřednictvím historických výkladů, objektivity a subjektivity nazírání dějin, významu individualit a společenství v dějinách. Vydání knihy podpořilo hlavní město Praha. Datum vydání: 29. 11. 2019 Počet stran: 304 ISBN: 9788025730065 Vazba: BD


Cena s DPH 268 K Bn 298 K Vázaná 304 stran Vloit do koíku. Evans rok vydání 2019. Kniha Na obranu djin pedstavuje v Evansov díle . Kniha Na obranu djin pedstavuje v Evansov díle zdánlivou výjimku.


Obrana Historie

Hetty peří netflix. Jedineným zpsobem se v ní zrcadl. Ve skutenosti vak odráí jeho hlubokou . Prelistujte stránky knihy preítajte si recenzie itateov nechajte si odporui podobnú knihu z ponuky viac ako 19 miliónov titulov. Kniha Na obranu historie pedstavuje v Evansov díle zdánlivou výjimku. Evans Na obranu historie Otevít stranu 99 Ukázky. Evans na Martinus.cz. Evans se ve své knize Na obranu historie poutí do úvah o smyslu historie a o tom . Adresář zaměstnanců Moody Bible Institute. Moná i proto dnes patí k nejcitovanjím historikm djin modernity. TouchDesigner Turate PDF. Evans pednáí moderní djiny na univerzit v Cambridgi. Hodnocení a recenze Na . Bls mechanický inženýr. Nakupujte knihy online vo vaom obúbenom kníhkupectve Martinus .

UCSB Pre Med příležitosti.


Jak číst knihy PDF v mobilu Richard J. Evans: Na obranu historie PDF. Elektronické knihy po česku Richard J. Evans.