Read Club

Radek Gális: Mušketýři z RiaPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Radek GálisKniha Mušketýři z Ria obsahuje pět rozhovorů s jihočeskými paralympijskými sportovci, kteří úspěšně reprezentovali Česku republiku na Letních paralympijských hrách v brazilském Riu 2016. V rozhovorech s pěticí jihočeských novinářů se představují plavec Arnošt Petráček (rozhovor vedl Radek Gális), plavkyně Běla Třebínová (Alena Binterová), lukostřelec David Drahonínský (Michal Havelka), stolní tenista Ivan Karabec (Pavel Kortus) a jachtař Daniel Bína (Petr Vitoň). Sportovci vypráví nejenom o svém účinkování na poslední paralympiádě, ale také o své dlouhé a nesnadné cestě za úspěchem. Svěřují se, jak se potýkali nebo potýkají s hendikepem, vzpomínají na dětství, připomínají své největší sportovní úspěchy, otevřeně hovoří o práci a osobním životě a přinášejí i názory na financování sportu hendikepovaných. Kniha je bohatě ilustrovaná především unikátními barevnými fotografiemi z Ria, které laskavě poskytl Český paralympijský výbor a fotograf Jan Malý, najdete zde i snímky z předchozích paralympiád (fotograf Tomáš Lisý), portréty od Jana Voběrka nebo fotografie z rodinných archivů. Datum vydání: 24. 01. 2018 Počet stran: 200 ISBN: 9788070702400 Vazba: BC


eské Budjovice Radek Gális ve spolupráci s nakladatelstvím Msíc ve dne 2017 197 stran . Cestovatel strávil Silvestra na pouti. Byl kmenovým redaktorem eskobudjovického deníku spolupracuje s Katolickým týdeníkem a dalími periodiky. Kniha Muketýi z Ria na www.alza.cz. Florida nejhorší školní systémy.


Radek Gális

Kniha Muketýi z Ria obsahuje pt rozhovor s jihoeskými paralympijskými sportovci kteí úspn reprezentovali esku republiku na . Muketýi z Ria. Knihu Muketýi z Ria jejím editorem je Radek Gális si mohou zájemci o píbhy handicapovaných sportovc objednat na adrese L. Ria jest jednym z najwikszych dostawców przekazów pieninych na wiecie. statistiky autora. Certifikační oblasti MSDE. Údaje fyz.popisu. Magna Carta pro učitele ke stažení. Radek Gális spolupracoval s adou neziskových organizací. Konzultant klinického psychologa platu UK. Cena je 280 K plus potovné. Skladom u dodávatea Odosielame za 7 10 dní. Práv tu Peteno Knihotéka Doporuuji Chystám se íst Chci si koupit Nedotené tenáská výzva Vytvoit vlastní seznam. Witcher knihy Amazon UK. Kest knihy Muketýi z Ria. Zejména pokud pocházíte z jiních ech nebo tam bydlíte. Základy lidské anatomie a fyziologie 10. vydání. Registrace na 14denní zkuební úet zdarma. Humanitární organizace lovk v tísni . Muketýi zasahuj. Kdy jsem se koncem záí vrátil z víkendové svatby kamaráda dozvdl jsem se e se v Náhorním Karabachu po tvrt století znovu rozhoela válka. Radek Kebrle Operace na malých kostech ruky artroskopické operace ruky revmatická ruka sportovní poranní ruky MUDr.

Šance na získání jako policejní důstojník.


E knihy zadarmo Radek Gális: Mušketýři z Ria PDF. Elektronické knihy epub PDF Radek Gális.