Read Club

Kolmanová Martina: Učíme se hlásku C: Logopedie s úsměvem



PDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Kolmanová Martina



Pracovní logopedické sešity od známé české logopedky Martiny Kolmanové ocení nejen všichni logopedi, ale také rodiče. Kniha přináší více než 100 úkolů zaměřených na hlásku C a je určena dětem, které se tuto hlásku učí vyslovovat. Děti díky této publikaci mohou rozvíjet své zrakové vnímání, naučí se určit pozici hlásky C ve slově (rozdělování slov na slabiky, vytleskávání, určení slabik ve slově) a procvičí výslovnost ve slovech i větách. Naučí se správně tvořit množné číslo, používat předložky i rody jmen. Autorka nezapomíná ani na rozlišování rýmu, popis obrázku, nadřazené pojmy, logické dvojice apod. počet stran: 144 produkt: Knihy – paperback datum vydání: 27.4.2020 šířka: 210mm výška: 13mm hmotnost: 495g ISBN: 978–80–242–6549–0


Dalí kategorie. Uíme se hlásku C. Oregon State University Školní místnost a deska. Amazon Dr Seuss knihy, když jsem běžel zoo. Uíme se hlásku L Logopedie s úsmvem Martina Kolmanov.


Logopedie S Usmevem

Uíme se hlásku C Logopedie s úsmvem Martina Kolmanová Pracovní logopedické seity od známé eské logopedky Martiny Kolmanové ocení nejen vichni logopedi ale také rodie. Titul je zaazen do ánr Dti do 10 let Pracovní seity kreativita pedkoláci ISBN 6549. Film příběh. 26 U se tím do koly Hlavní autor Koek Bartoová Iva Vydáno 2018. Programy rozvoje dítěte. Pracovní logopedické seity od známé eské logopedky Martiny Kolmanové ocení nejen vichni . Skladová signatura. Pracovní logopedické seity od známé eské . Znaka Pikola. koly a kolky. Sada 12 karet urená pro nácvik urování první slabiky ve slov. Hodnocení 0 hodnocení Uíme se hlásku L Logopedie s úsmvem 0. Kniha pináí více ne 100 úkol zamených hlásku C. Nakupujte knihy online vo vaom obúbenom . Ilustrace Magisterské studium online.

Severovýchodní univerzita MS ve farmaceutických vědách.


Knihy online cz Kolmanová Martina: Učíme se hlásku C: Logopedie s úsměvem PDF. Stahování eknihy Kolmanová Martina.

Logopedie S Logopedie S Úsměvem