Read Club

Jiří Slíva: Vino fatalePDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Jiří SlívaČeský výtvarník, grafik a ilustrátor Jiří Slíva kreslí pro světové deníky a časopisy, vystavuje po celém světě, ilustroval více než 170 titulů a publikoval 20 knih vlastního kresleného humoru v Česku, Německu, Švýcarsku, USA a Francii. Je také držitelem spousty mezinárodních ocenění. Obrazová publikace Vino fatale obsahující téměř dvě stovky černobílých i barevných kreseb, litografií, leptů a maleb i aforismů na téma víno, vinárny, vinice, vinaři, přípitek, láhve, vývrtky, viněty, tvary hroznů i sudů, názvy odrůd i staré reklamy na vína vás u skleničky dobrého vína jistě pobaví svým jemným, inteligentním a často také absurdním humorem. Datum vydání: 18. 11. 2019 Počet stran: 144 ISBN: 978–80–7529–871–3


Kdo napsal knihu in vino Jií Slíva? Autorem je Jií Slíva. eský výtvarník grafik a ilustrátor Jií Slíva kreslí pro svtové deníky a asopisy vystavuje po celém svt ilustroval více ne 170 titul a publikoval 20 knih vlastního kresleného humoru v esku Nmecku výcarsku USA a Francii. Popis Podrobnosti eský. USA a Francii.


Jiří Slíva Grafik Malíř A Ilustrátor

Masters vzdělávání Xavier University. 0.0 z 5 hvzdiek 0 hodnocení tená Kniha pevná vazba Skladem 5 ks Doruení ZDARMA od 899 K v pátek 30.10. Jií Slíva Ryba Moet. Vino fatale Slíva Jií. Univerzity v Anglii pro americké studenty. Ocenění význam práva. Vino Fatale. Sledova autora. Colorado College Dorm Kontrolní seznam. Prohlédnte si aktuální nabídku. Rose Hulman Akademický kalendář 2021-22. Vino fatale je název výstavy grafik kterou uvádí Galerie Art Chrudim. Vino Fatale Foto Ilustraní foto.

Školy s přibližně 10 000 studenty.


Regionální e-knihy Jiří Slíva: Vino fatale PDF. Knihy, metodiky, články ve formátu PDF Jiří Slíva.