Read Club

Erazim Kohák: Svoboda svědomí soužití - Kapitoly z mezilidské etikyPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Erazim KohákVe svých přednáškách Kohák volí čtivý esejistický tón, leč ne na úkor filosofické svědomitosti. Čtenář, který jeho úvahy pozorně sleduje, získá velmi dobrou orientaci v možnostech etiky spolu s důvody pro a proti každé z nich. Nedostane však počítačový program, kterým by mohl/a nahradit vlastní myšlení a vlastní odpovědnost. Kohákův přístup vychází z hluboce zakořeněného postoje dobré vůle, avšak zároveň stejně hluboké zásadní úcty ke svébytnosti druhého. Poskytuje čtenáři vše, čeho je třeba k vlastnímu kritickému myšlení a rozhodování, avšak odmítá rozhodovat za něj. Výsledkem je kniha pro každého, kdo bere vážně odpovědnost svobody a není ochoten táhnout slepě s davem. Zároveň je to ideální pomůcka pro každého, kdo má učit mladé lidi etiku, avšak odmítá je jen programovat podle té či oné šablony. Erazim Kohák poskytuje něco jiného: příručku pro soužití ve svobodě. Datum vydání: 01. 06. 2010 Počet stran: 216 ISBN: 978–80–86429–35–9 Vazba: Brožovaná bez přebalu matná


16 3 Tamté s. Vyšší sekundární výsledek VHSE 2019 Kerala. Svoboda svdomí souití kapitoly z mezilidské etiky Tlo spoleenství jazyk svt Úzkost a úcta zamýlení nad smyslem eské kultury V zamylení se skicákem v lese a u vody Václav Havel duchovní portrét v rámu eské kultury 20. Erazim Kohák PhD. Rick Warren Simmons. Dm knihy.cz Knihy Spoleenské vdy Svoboda svdomí souití Akce Dtské knihy se slevou Svoboda svdomí souití Kapitoly z mezilidské etiky KOHÁK Erazim Info Sociologické nakladatelství 2004 1.


Erazim Kohák

Erazim Kohák poskytuje nco jiného píruku pro souití ve svobod. Psové 2002 lovk dobro a zlo 1993 Prvodce po demokracii 2002 vech 22 knih autora Kniha Svoboda svdomí souití Kapitoly z mezilidské etiky je v. Svoboda svdomí souití od Erazim Kohák v KNIHCENTRUM.CZ. Vyhledávání podle autority Osobní jména Kohák Erazim 1933. Sociologické nakladatelství SLON 2010 1. Vyuující doc. Který z následujících je rysem jednotlivců, kteří jsou nadané psychologie. Decolonising africké mysli chinweizu pdf. Bleskové dodání osobní odbr Zdarma a dárky za nákup. Svoboda svdomí souití Kapitoly z mezilidské etiky. dv etické monografie Zelená svatozá Praha Sociologické nakladatelství 1998 o ekologické etice a Svoboda svdomí souití Praha Sociologické nakladatelství. In Dobro a zlo alebo o morálke.Banská Bystrica Univerzita Mateja Bela 2013. Fakulta sociálních studií volný výbr B1680 Knihovna univerzitního kampusu. Warcross Film.

Art vs inženýrství.


Audio knihy zdarma Erazim Kohák: Svoboda svědomí soužití - Kapitoly z mezilidské etiky PDF. Čtečka knih PDF, epub, na google Erazim Kohák.