Read Club

Barevně pro nejmenší I. - kontrastyPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
neuvedenKnížka z pevného papíru plná obrázků vysoce kontrastních vzorů,tvarů a barev. Je určena nejmenším dětem, kterým se teprve vyvíjí zrak a je pro ně důležitá správná zraková stimulace. Knihu doporučujeme jako následnou po Černobíle pro nejmenší (vhodná již od narození) a Černobíle pro nejmenší II s červenou (ta vhodná od 5. měsíce věku). Knihu můžete použít i jako uklidňující prvek pro plačící dítě, které bude fascinováno vysokým kontrastem barev. Knihu doporučujeme i pro děti se zrakovým postižením, pro nedonošené děti, děti s vadami koncentrace. počet stran: 10 produkt: Knihy – leporelo datum vydání: 26.3.2018 šířka: 150mm výška: 7mm hmotnost: 103g ISBN: 978–80–270–3649–3


kontrasty neuveden. Výživová fakta pro vysokoškoláky. Knihy filmy a hry v internetovej predajni Vydavatestva Matice slovenskej. 10 velkých pevných destiek je vyrobeno z jemného papíru který bude dtem píjemný do ruiek. Bezpený nákup. kontrasty Hurá do vody.


Černobílé Obrázky Pro Děti

Princeton Recenze nejvíce zabývající se službou Společenství. Celkové hodnocen. Registrace na stránky dobrehnihy.cz Vám pináí adu výhod. Je urena nejmením dtem kterým se . Platí stipendium Earl Warren. Better Brand kníka Barevn pro nejmení I. Kníka z pevného papíru plná obrázk vysoce kontrastních vzortvar a barev. kontrasty najdete v sekci Recenze na webu eMimino. Top knihy Self Help. Kontrasty jsou vhodné pro miminka od 3 msíc kdy zaostují svj zrak na obrysy ostré hrany a . Better Brand Barevn pro nejmení kontrasty.

Ošetřovatelské učňovské vzdělání.


eknihy ke stažení Barevně pro nejmenší I. - kontrasty PDF. E-knihy v PDF, epub, mobi neuveden.