Read Club

Pravdová Marie: Francouzština pro pokročilé samouky 2 + 2 CDPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Pravdová MarieUčebnice je určena všem, kdo zvládli základy francouzštiny. V úvodní lekci se opakují nejzákladnější jevy, v dalších lekcích se postupně připomínají další. Zároveň se probírají do větší hloubky jevy, které studující zná z jakékoli učebnice pro začátečníky – (studium podle Francouzštiny pro samouky – viz výše- není tedy podmínkou). Každá lekce této učebnice obsahuje úvodní text a z něj vycházející cvičení na vybrané obtížné jevy francouzské gramatiky, na prohloubení či rozšíření znalostí o nich, probírají se různé tematické okruhy a pozornost se věnuje i článkům z tisku. Kresbami doplněná učebnice obsahuje i několikařádkové vtipy, kuchařské recepty, přísloví, pořekadla či písňové texty. Autorka klade důraz na nejautentičtější mluvenou francouzštinu a seznamuje uživatele i s okrajovými formami jazyka, jako je např. verlan. počet stran: 588 produkt: Knihy – paperback datum vydání: 1.5.2012 šířka: 145mm výška: 26mm hmotnost: 678g ISBN: 978–80–7335–130–4 jazyk: česky, francouzsky


Francouztina pro pokroilé samouky 2.díl1MP3 Uebnice je urena vem kdo zvládli základy francouztiny. Vyadované informace jsou oznaeny . CDmp3 Autor Pravdová Marie Nakladatel Leda EAN 54770 ISBN 54770 Popis 1 kniha 1 CD MP3 broovaná 588 stran esky Rozmry 145 205 cm Rok vydání 2017 2. postupný roník 1957 Mluvená francouztina pro vdecké a odborné pracovníky 1985.


Základy Francouzštiny

Kniha Francouztina pro pokroilé samouky 2 CDmp3 Marie Pravdová. Velmi podrobn zpracované kapitoly bohatá slovní zásoba podrobná gramatika a velké mnoství úryvk z originálních francouzských lánk a dalí uitené vci. University of Cincinnati Dining Hall Mapa. Zboí ze stejné kategorie Francouztina pro pokroilé samouky 2 2 CD Adomania 1 A1 Livre de léleve DVDROM Structure 1 dossier Découverte 8 dossiers Étapes avec 3 leçons d apprentissage 1. Souástí uebnice jsou 2 audio CD. Co se stane na konci klidného místa 1. UL Masters Uzavření datum. Zaměstnanci zákona o právu byu. Francouztina pro porovnaj ceny v 6 obchodoch od 13.87 spoznaj overené obchody preítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepiu ponuku kúp FRANCOUZTINA PRO POKROILÉ SAMOUKY 2 MARIE PRAVDOVÁ najlacnejie v overenom obchode cez NajNakup.sk . díl Mariehttpsbooktook.czfrancouzstinapropokrocilesamouky22cd2dil92 spokojených zákazník s eshopem Zboí.czKupte knihu Francouztina pro pokroilé samouky 2 2 CD 2. Naute se anglicky populární pímou metodou s opakováním i humorem Osvojte si slovní zásobu která vám vystaí nejen na dovolenou. Uebnice je urena vem kdo zvládli základy francouztiny.

BannerWeb AppState.


Katalog e-knih v praze Pravdová Marie: Francouzština pro pokročilé samouky 2 + 2 CD PDF. Stahování eknihy Pravdová Marie.