Read Club

Organizační kultura a její změnaPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Moderní publikace je věnována problematice organizační kultury jako důležité determinanty výkonnosti a dlouhodobé úspěšnosti firmy. Autorka, která je uznávanou kapacitou v této oblasti u nás, objasňuje, co se pojmem organizační kultura rozumí, jak je možné kulturu organizace poznat a jakými nástroji ji lze utvářet a měnit. Kniha je opřena o nejnovější domácí i zahraniční literaturu a představuje systematické zpracování teoretických poznatků s vyústěním do nástinu jejich aplikace v manažerské a personalistické praxi. Čtenářům z řad manažerů, personalistů a studentů kurzů MBA poskytuje množství informací, které jim mohou pomoci budovat a měnit obsah kultury své organizace tak, aby v ní získali dlouhodobou konkurenční výhodu. Datum vydání: 01. 10. 2010 Počet stran: 240 ISBN: 978–80–247–2951–0 Vazba: Pevná bez přebalu lesklá


Autorka která je uznávanou kapacitou v této oblasti u nás objasuje co je organizaní kultura a jakým zpsobem ovlivuje fungování organizace jak lze obsah organizaní kultury poznat a porozumt mu a jakým zpsobem lze ádoucí a. CANVAS LBCC. Moderní publikace je vnována problematice organizaní kultury jako dleité determinanty výkonnosti a dlouhodobé úspnosti firmy.Organizaní kultura a její zmna Lukáová Rena Prodejhttpsprodejknih.cz18011lukasovaruzenaorganizacnikulturaajeji98 spokojených zákazník s eshopem Zboí.czModerní publikace je vnována problematice organizaní kultury jako dleité determinanty výkonnosti a dlouhodobé úspnosti firmy. století kdy byla v managementu populární kola lidských vztah. Požadavky na řízení dodavatelského řetězce. Qsen Jacksonville University.


Organizační Kultura

Moderní publikace se komplexn vnuje problematice organizaní kultury která výrazn ovlivuje dlouhodobou úspnost kadé organizace a je jedním z nejvýznamnjích témat souasného podnikového ízení. Organizaní kultura a její zmna. Nakladatelské údaje Praha Grada Publishing 2010 Vedlejí vcné záhlaví vcné téma Kultura organizace Fyzický popis 238 s. Zdarma e-knihovna knihovna. Organizaní kultura a její zmna Téma má pidlen Eva Stejskal Oficiální obsah tématu Definice a prvky organizaní kultury. Autorka která je uznávanou kapacitou v této oblasti u nás objasuje co se pojmem organizaní kulturaOrganizaní kultura a její zmnahttpslibrum.czknihaorganizacnikulturaajejizmenaModerní publikace je vnována problematice organizaní kultury jako dleité determinanty výkonnosti a dlouhodobé úspnosti firmy. Vechny informace o produktu Kniha Organizaní kultura a její zmna Lukáová Rena porovnání cen z internetových obchod hodnocení a recenze Organizaní kultura a její zmna Lukáová Rena. Nakladatelství Grada. V úvodu nartává základní souvislosti pojmu a pokrauje jeho vymezením a rozborem prvk organizaní kultury. Organizaní kultura a její zmna 0 0 0 Podívejte se jak tento produkt hodnotí nai zákazníci. Zdarma pdf čtenář ke stažení. Hodnoty jsou obecné preference které se promítají do postoj zamstnanc. Autorka která je uznávanou kapacitou v této oblasti u nás objasuje co se pojmem organizaní kultura rozumí jak je moné kulturu organizace poznat a jakými nástroji ji lze utváet a mnit. Pedstavme si zde alespo definici R. Moderní publikace je vnována problematice organizaní kultury jako dleité determinanty výkonnosti a dlouhodobé úspnosti firmy. Rena Lukáová. CMA plat wisconsin. 1994 2020 Alza.cz a.s.

Distanční vzdělávání před zahraničními univerzitami v Indii.


Elektronické knihy digitální PDF Organizační kultura a její změna PDF. Jak číst a nakupovat e-knihy .