Read Club

Miloš Pilař: Zkáza lodi Baron Gautsch - příběh jadranského TitanikuPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Miloš PilařIstrijský poloostrov v Chorvatsku je cílem častých turistických cest a jen málo lidi který tento překrásný kout Jaderského moře navštíví má nějaké vědomosti o tragické události ze srpna roku 1914. Tehdy luxusní parník Baron Gautsch najel ve vzdálenosti přibližně deseti námořních mil na vojenskou minu a během několika minut svým potopením změnil osudy mnoha lidí. Jejich příběhy mohli být odvyprávěny jenom proto že se nám podařilo po více jak devadesáti letech znovu nalézt originální dobové výslechové protokoly Rakousko-uherské policie. Nažloutlý papír po dlouhých létech konečně vydal svoje zajímavé svědectví a desítky jednotlivých lidských osudů tak pomohli vytvořit dramatickou mozaiku tehdejší události. Před mnoha lety když jsem se poprvé potopil k vraku této lodi jsem ještě netušil jak mě její osud zasáhne. Tehdy byla vynikající viditelnost a obrovský vrak seděl na písčitém dně jako by navzdory času dál plul v modravého mlze okolního moře. Ten pohled byl přímo démonizující a nedokážu se ho zbavit ani po těch dlouhých letech, které od té doby uplynuly. Po návratu domu jsem dal dohromady techniku a potřebné lidi. Společně jsme potom začali připravovat TV dokument Svědectví vraku – příběh Jadranského Titaniku. Vše se nakonec podařilo a film byl dokončen. Na filmovém festivalu v chorvatské Rovinji Bieli lev získal hlavní cenu Gran Prix. Tady si ho všiml filmoví producent a následně jsem byl osloven abych vypracoval scénář pro celovečerní film. V současnosti se vše připravuje k natáčení a tato kniha je knižní podobou budoucího filmu. Vy jako její čtenáři máte teď exkluzivní možnost si přečíst její příběh ještě před tím než bude zfilmován. Děkuji vám všem kteří si ji zakoupíte a doufám že vás tento příběh zaujme. Datum vydání: 22. 08. 2019 Počet stran: 200 ISBN: 9788088215158 Vazba: BC


Vechny informace o produktu Kniha Zkáza lodi Baron Gautsch porovnání cen z internetových obchod hodnocení a recenze Zkáza lodi Baron Gautsch. Odborná a nauná literatura Historie a fakta Literatura faktu Zkáza lodi Baron Gautsch6. Tehdy luxusní parník Baron Gautsch najel ve vzdálenos.. Front Cover. MareCzech 2019. Patra plná slev.


Můj Příběh Titanic

Zkáza lodi Baron Gautsch píbh jadranského Titaniku Pila Milo Istrijský poloostrov v Chorvatsku je cílem astých turistických cest a jen málo lidi který tento pekrásný kout Jaderského moe navtíví má njaké vdomosti o tragické události ze srpna roku 1914. píbh jadranského Titaniku Milo Pila. Na palub lodi pezdívané Jadranský Titanik bylo i nkolik ech. Zkáza lodi Baron Gautsch píbh jadranského Titaniku Milo Pila MareCzech 2019 50 1x Na sklad Na sklad objednávejte ale rychle Istrijský poloostrov v Chorvatsku je cílem astých turistických cest a jen málo lidi který tento pekrásný kout Jaderského. Top média studuje absolventské programy. Reddit Nejvíce osobních otázek. Objevte i dalí knihy nejlevnjí na internetu. Kniha Zkáza lodi Baron Gautsch píbh jadranského Titaniku Pidat komentá Alespak Ano píbh v knize podaný je zajímavý i dojemný. Terry goodkind spáchatelně člověka. University of Maryland online PhD finance.

Kitab Ul Hind byl napsán.


PDF knihy ke stažení Miloš Pilař: Zkáza lodi Baron Gautsch - příběh jadranského Titaniku PDF. Elektronické knihy PDF Miloš Pilař.