Read Club

Martincová Jana: Co se od kamarádek nedozvíš - Průvodce moderní dospívající dívky o sexu, líčení i zPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Martincová JanaO všem, co chci, aby věděla moje dceraPrávě o tom je novinka lékařky Jany Martincové, která se více než 20 let věnuje zdravotnickému vzdělávání veřejnosti a popularizaci medicíny.Dnešní náctiletí jsou na četbu mnohem náročnější, dá velkou práci je zaujmout, dodává. To se jí však podařilo bravurně. Knížka rozhodně nepůsobí dojmem odborné publikace, naopak jde o velmi čtivý příběh a rozhovor 3 kamarádek (Lilith, Lucy a Šárky) s matkou jedné z nich – lékařkou, za kterou se holky chodí radit. A to nejen o zdraví. Povídková lékařka Eva díky svým přátelům a známým dívky uvede i do tajů líčení, vaření i zábavného cvičení.Vyprávění nechybí humor, vkus, ženský šarm a hlavně kvalitní informace důležité pro náctiletou dívku. Kniha vznikla na základě dotazů náctiletých slečen adresovaných poradně webu Babyonline.cz a na jejím vzniku a tvorbě se podílely samy dospívající dívky.Co se od kamarádek nedozvíš je volným pokračováním dřívější publikace Jak děti přicházejí na svět (pro 2–10leté děti), tentokrát pro náctileté dívky, ve kterém malá Lili dospívá v půvabnou Lilith a společnost jí namísto bratra dělají dvě stejně okouzlující kamarádky. I když i bratr Chytroočko se hned v úvodu knížky mihne, tentokrát pod civilním jménem Tom.Kniha obsahuje přes 200 originálních fotografií a kolem 150 obrázků a schémat.Jedinečná je skvěle padnoucí grafika pro 11 – 18leté dívky.Unikátně je v knize zpracovaná sexuologická a gynekologická část včetně obrázků: ? změny těla v dospívání, probuzení hormonů ? menstruační cyklus, hygienické pomůcky, plodné dny, pohlavní orgány ? výběr partnera, pohlavní styk, orgasmus (první sex, panenská blána, masturbace, porno) ? jak neotěhotnět a neonemocnět, antikoncepce, manipulace s kondomem, bezpečný sex ? těhotenský test, ukončení těhotenství ? gynekologická vyšetření a prohlídky, samovyšetření prsou ? nejdůležitější aspekty péče o tělo a zuby ? kniha pokračuje tématy výživa a moje první vaření, pohyb a cvičení, líčení a účesy, psychika a vztahyMěla by být v každé dívčí knihovničce!Aby všechny dcery měly do života potřebné know-how, o kterém se jejich matkám v období dospívání mohlo jenom zdát. počet stran: 140 produkt: Knihy – vázané datum vydání: 30.11.2016 šířka: 151mm výška: 12mm hmotnost: 375g ISBN: 978–80–904216–7–7


Co se od kamarádek nedozví. Objednací kód NA271501 . O vem co chci aby vdla moje dcera. Dnení náctiletí jsou na etbu mnohem náronjí dá velkou práci je zaujmout dodává.


Náctileté Dívky

Co se od kamarádek nedozví Prvodce moderní dospívající dívky o sexu líení Jana Martincová Broovaná O vem co chci aby vdla moje dcera. Slavné černoši v historii. Co se od kamarádek nedozví o sexu líení i zdraví je tivý prvodce pro dívky cca od 11 let ale nkteré maminky knihu vnovaly i 89letým Desatero pro kluky jak na pubertu holky i sex pro chlapce cca od 12 let I pro dosplé. Na druhou stranu si pece jen jet matn. Co se od kamarádek nedozví Prvodce moderní dospívající dívky o sexu líení i zdraví Jana Martincová. Co se od kamarádek nedozví o sexu. Co se od kamarádek nedozví Prvodce moderní dospívající dívky o sexu líení i zdraví Prvodce moderní dospívajíci dívky Jana Martincová. Co se od kamarádek nedozví Autor Jana Martincová. Jde o velmi tivý píbh a rozhovor 3 kamarádek Lilith Lucy a árky s matkou jedné z nich lékakou za kterou se holky chodí radit.354 KJana Martincová knihy Databáze knihhttpsdatabazeknih.czvydaneknihyjanamartincova26220Co se od kamarádek nedozví Prvodce moderní dospívající dívky o sexu líení i zdraví 2016 1. Co se od kamarádek nedozví Prvodce moderní dospívající dívky O sexu líení i zdraví 21677 Kniha autor Jana Martincová 140 stran esky broovaná bez pebalu lesklá Co se od kamarádek nedozví je prvodce moderní dospívající dívky. Povídková lékaka Eva díky svým pátelm a známým dívky uvede i do taj líení. Devět dokonalých cizinců otázky. Jde o velmi tivý píbh a rozhovor 3 kamarádek Lilith Lucy a árky s matkou jedné z nich lékakou za kterou se holky chodí radit.394 KSklademMartincová Jana 1970 Co se od kamarádek nedozvíhttpsknihovnase.czdetailMartincová Jana 1970 Co se od kamarádek nedozví . O vem co chci aby vdla moje dceraPráv o tom je novinka lékaky Jany Martincové která se . Objednací kód NA271501. Vráska v čase kniha věku. Robinson Crusoe Diary. Správné vstávání ze zem i z postele a lehání nejen v thotenství . Pl roku nato objevili tlíko dívky s tím e byla znásilnna.

Eleanor a park dívka v červené barvě.


Knihy v PDF fórum Martincová Jana: Co se od kamarádek nedozvíš - Průvodce moderní dospívající dívky o sexu, líčení i z PDF. Internetová PDF knihy online poradna Martincová Jana.

Jak Neotěhotnět