Read Club

Josef Iš: Českomoravský belgický kůň - Chov na Moravě a v hřebčinci TlumačovPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Josef IšTato drobná celobarevná fotografická publikace je krátkým exkurzem do historie plemene českomoravského belgického koně. Prostřednictvím dvojjazyčných textů v češtině a angličtině od Josefa Iše a fotografií od Dalibora Gregora si čtenáři připomenou tradici a kulturu, která je s tímto chladnokrevným plemenem koní nesmazatelně spojena. Kniha vychází v edici „Do kapsy“ a je vhodným dárkem k slavnostním příležitostem. Datum vydání: 01. 07. 2017 Počet stran: 72 ISBN: 978–80–87731–17–8 Vazba: Pevná bez přebalu lesklá


eskomoravský svaz pra dobytek Ba . K39 eskomoravský belgický k Chov na Morav a v hebinci Tlumaov Knihy o koních. U kadého zboí si mete zkontrolovat jeho dostupnost porovnat ceny v jednotlivých obchodech a nakoupit nejlevnji. eskomoravský belgický k The CzechMoravian Belgian Horse Chov na Morav a v hebinci Tlumaov Breeding in Moravia and the National Stud Tlumaov.


Českomoravský Belgický Kůň

Název eskomoravský belgický k Chov na Morav a v hebinci Tlumaov The CzechMoravian Belgian Horse Breeding in Moravia and the National Stud Tlumaov. Objednací kód. Personalizaci a cílenou reklamu si mete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Chovným cílem je chladnokrevný k dospívající ve tech letech stáí stedního tvercového rámce s dobrým osvalením minimalizací exteriérových vad. V zemdlských závodech do 10 ha z.p. Jana Voráková. Jana VORÁKOVÁ eskomoravský belgický k a slezský norik. Alpha Phi Alpha členství aplikace. eskomoravský belgický k Chov na Morav a v hebinci Tlumaov The CzechMoravian Belgian Horse Breeding in Moravia and the National Stud Tlumaov Autor Gregor Dalibor a I Josef Nakladatel Foto Gregor EAN 31178 ISBN 31178 Popis 1 kniha vázaná 72 stran esky anglicky Rozmry 117 142 cm . Výroní zpráva programu genetického zdroje plemene eskomoravský belgický k za r. Sterling pozadí kontroly vzdělávání reddit. Zpracovali Ing. Canon Pixma Tiskárna příručka. Hindština Geeta Zaildar. Vědci fyziky a jejich vynálezy.

Pride Foundation Scholphips Přihlášení.


Dobré knihy PDF Josef Iš: Českomoravský belgický kůň - Chov na Moravě a v hřebčinci Tlumačov PDF. Stahování eknihy Josef Iš.

Belgický Kůň