Read Club

Jitka Feberová: Jak na Medline efektivněPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Jitka FeberováBibliografická databáze Medline je jedním ze základních zdrojů informací o publikované odborné literatuře v lékařství. Obsahuje údaje ze zhruba 4500 časopisů ze všech oborů. Tvůrcem databáze je National Library of Medicine, Bethesda, USA (NLM). NLM vytvořila pro prohledávání databáze speciální prostředí – PubMed, pomocí kterého zpřístupňuje Medline zdarma. PubMed umožňuje vyhledávání pomocí slovníku MeSH (MeSH je mezinárodním standardem pro klíčování termínů v oblasti lékařství) a obsahuje řadu nástrojů pro zpřesňování dotazu a práci s vyhledanými citacemi. Obsahem knihy je popis tohoto vyhledávacího prostředí a příklady vyhledávání konkrétních dotazů. Datum vydání: 30. 11. –0001 ISBN: 978–80–7254–502–5


Ošetřovatelská aplikace Lehmanu. Bibliografická databáze Medline je jedním ze základních zdroj informací o publikované odborné literatue v lékaství. Kupte knihu Jak na Medline efektivn Jitka Feberová s 31 slevou v eshopu za 89 K v knihkupectví Booktook.cz. Koupit detail. Jak na Medline efektivn Feberová Jitka Bibliografická databáze Medline je jedním ze základních zdroj informací o publikované odborné literatue v lékaství. Jak na Medline efektivn autor Jitka Feberová rok vydání 2004 Antikvariát s více ne 32 597 polokami 420 774 087 795 v pracovní dny 800 1500.


Pubmed Vyhledávání

Jak na Medline efektivn Feberová Jitka. Výhody bytí zdravotní sestry. Kniha Jak na Medline efektivn Jitka Feberová. Kolik vydělávají ekonomové v Austrálii. na kolní rok A. Jitka FeberováJak na Medline efektivn Ucebnice monografie slovníky S cieom uahi uívateom pouíva nae webové stránky vyuívame cookies. V Praze Triton. bná cena 129 K. Trvání kurzu MPH v USA. Může autistické dítě jít do normální školky. Na Heurece vyuíváme personalizaci a cílenou reklamu. Kniha Jak na Medline efektivn Jitka Feberová Kráovské zavy Rýchly a bezpený nákup Rýchle dodanie a nízke potovné Aby sme vám vedeli o najlepie odporúa kniky a tie na marketingové úely potrebujeme si do váho prehliadaa uloi údaje takzvané koláiky alebo cookies. Jak na Medline efektivn. Autor Jarmila Potomková Vladimír Mihál Jitka Feberová Pavel Hiler Martin Volmut .

Špetka nom knihy bez lepku zdarma.


Dětské knihy online Jitka Feberová: Jak na Medline efektivně PDF. E-knihy v PDF, epub, mobi Jitka Feberová.