Read Club

Igor Bukovský: Zachráňte svoje črevo aj pečeň, žlčník a pankreas - nové riešenia tráviacich problémovPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Igor BukovskýDoba tráviacich problémov vyžaduje nový pohľad na ich riešenia, ale aj nový pohľad seba, na svoje jedlo a svoje životné návyky. MUDr. Igor Bukovský, PhD. prináša finálnu verziu pôvodnej, mimoriadne úspešnej knihy „Zachráňte svoje črevo“, v ktorej nájdete všetko podstatné, čo sa týka porúch a ochorení tráviaceho traktu – od úst až po konečník, od zápalu ďasien až po varixy a rakovinu hrubého čreva. Vrátane praktických návodov na zloženie stravy a používanie výživových doplnkov po operáciach brucha, žalúdka a čreva.  Táto kniha je dlhý príbeh: 6 rokov štúdia medicíny 5 rokov štúdia PhD. v odbore Fyziológia človeka 12 rokov vyučovania a prednášok na Lekárskej fakulte 10 rokov neustálej aktualizácie prednášky (Za)chráňte svoje črevo! veľa preštudovanej odbornej literatúry a špeciálnych kníh 6 rokov úspešného používania FODMAP konceptu u klientov s poruchami trávenia výroba videí a písomných materiálov k riešeniu tráviacich problémov prvé špeciálne limitované vydanie knihy (Za)chráňte svoje črevo (2017) Táto kniha, ktorú sa chystáte kúpiť, zásadne rozširuje pôvodný obsah a prináša: 20 nových kapitol – určite nazrite do Obsahu, ktorý nájdete v grafickej informácií o knihe aktualizácie a novinky z výskumu praktické riešenia najčastejších ochorení tráviaceho systému odporúčania na úpravu stravy a vhodné výživové doplnky vzrušujúce informácie, ktoré zmenia váš pohľad na seba! „Sme krehkí, sme zraniteľní na toľkých miestach a v toľkých okamihoch života. Keď človek pochopí tieto základné informácie a uvidí aký zázrak sa skrýva za fungovaním jeho tráviaceho systému a črevného nervového systému, neverím, že s nimi bude zaochádzať tak zle ako doteraz.“  – Dr. Igor Bukovský „Pôžitok zo sústavného jedla a sústavného trávenia sa zvyčajne končí sústavnými problémami s jedlom a trávením.“  – Dr. Igor Bukovský Táto kniha vás prekvapí, poučí, zabaví a nasmeruje k lepšiemu tráveniu, imunite a zdraviu. Sledujte populárny YouTube kanál „Dr. Igor Bukovský“ a zistíte, že vie, o čom hovorí. Datum vydání: 01. 11. 2019 Počet stran: 271 ISBN: 978–80–89719–06–8


Y Shuranu Kaise Badhaye. kniha Zachráte svoje revo aj pee lník a pankreas . Igor Bukovský PhD. Emocionální inteligence 2.0 Hodnocení. Zachráte svoje revo aj pee lník a pankreas Podnázov nové rieenia tráviacich problémov EANISBN 19068 Forma pirálová hrebeová Autor Igor Bukovský Druh tovaru Kniha Rok vydania 201911 Rozsah 271 Stav Skladom u dodávatea Dostupnos Vyexpedujeme do 5 dní Sadzba DPH 10 Zava 8.


Žlčník

Autor Igor Bukovský . Igor Bukovský sa po napísaní bestselleru Zachráte svoje revo neprestal venova problematike tráviacich problémov. Zachráte svoje revo aj pee lník a pankreas. Naopak mylienky z knihy rozvíjal snail sa na celú problematiku pozrie inými uhlami pohadu hadal alie rieenia. Nejlepší Youtube kanál pro UGC čistou politickou vědu. 0316164Kód Skladem u . Kniha Zachráte svoje revo aj pee lník a pankreas vyriei vae problémy s trávením Zdroj Gettyimages Doba tráviacich problémov vyaduje nový pohad na ich rieenia ale aj nový pohad seba na svoje jedlo a svoje ivotné návyky. Nie táto kniha nie je o chudnutí. Nehodnotit význam v Tamilu. NSCDC portál. prináa finálnu verziu pôvodnej mimoriadne úspenej knihy Zachráte svoje revo v ktorej nájdete vetko podstatné o sa týka porúch a ochorení tráviaceho traktu od úst a po. prináa finálnu verziu pôvodnej mimoriadne ús.

Final Cut Pro x Zdarma ke stažení pro Windows Crack.


Katalógy e-knihy knižnica PDF Igor Bukovský: Zachráňte svoje črevo aj pečeň, žlčník a pankreas - nové riešenia tráviacich problémov PDF. Zdroje volně dostupných e-knih e-knihy Igor Bukovský.