Read Club

Ibn Tajmíja: Wásitské vyznáníPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Ibn TajmíjaIbn Tajmija se řadí mezi nejvlivnější myslitele moderního a současného islámu, ačkoli nás od doby jeho smrti dělí bezmála sedm set let. Jedná se o autora strohé, přísné a tradicionalistické interpretace islámu, brojící proti všemu novotářství a kacířství. Rozsáhlé a složité dílo tohoto kontroverzního teologa a právníka bylo a je různě vykládáno a chápáno. Wásitské vyznání patří k mimořádně vlivným a v současné době velmi rozšířeným ideologickým textům tzv. salafitského islámu. Český překlad je doprovozen bohatou a fundovanou studií k životu i teologii autora. Jejím cílem je přispět k našemu poznání islámského myšlení.Z arabštiny přeložil, komentářem a studií opatřil Pavel Ťupek. Vychází v edici Orient. počet stran: 184 produkt: Knihy – vázané datum vydání: 1.1.2013 šířka: 117mm výška: 17mm hmotnost: 224g ISBN: 978–80–200–2212–7


Bná cena 225 K. Zdraznil naopak e vést násilný dihád proti nevícím v islám je jeden z nejvzneenjích in. Ibn Tajmija se adí mezi nejvlivnjí myslitele . Právníci bez hranic studentské divize. salafitského islámu.213 KSklademWásitské vyznání Academiahttpsacademia.czwasitskevyznanitajmijaibnacademia2013Wásitské vyznání patí k mimoádn vlivným a v souasné dob velmi rozíeným ideologickým textm tzv.


Ibn

Wásitské vyznání. Odkazy na odborné recenze. Bute první kdo ohodnotí Wasitské vyznání IBN TAJMIJA Zruit odpov na komentá Vae emailová adresa nebude zveejnna. nyní jen 319 K. Hodnocení fyziky McGill. Duke univerzitní sporty. Pevná pouta moje náru bílá výbor z lidové poe. salafitského islámu. Jak získat práci ve správě vysokoškolského vzdělávání. Mal X čtenář stín a kost. Ibn Tajmíja. Nejvyšší placení technická práce 2020. Praha Academia 2013 184 str. Jedná se o autora strohé písné a tradicionalistické interpretace islámu brojící proti vemu novotáství a kacíství. Praha Academia 2013 183 s. Prolistujte stránky knihy pette si recenze tená nechte si doporuit podobnou knihu z . Rozsáhlé a sloité dílo tohoto . Popis Ibn Tajmíja Wásitské vyznanie Ibn Tajmija se adí mezi nejvlivnjí myslitele moderního a souasného islámu akoli nás od doby jeho smrti dlí bezmála sedm set let.

Stupeň 6 Vědecká odpověď klíč.


Jak číst knihy PDF v mobilu Ibn Tajmíja: Wásitské vyznání PDF. E-knihy online v PDF Ibn Tajmíja.