Read Club

Hamiltonová Laurell K.: Anita Blake 10 - Narcis v řetězechPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Hamiltonová Laurell K.Další dobrodružství Anity Blakeové, lovkyně upírů a ženy s nerozhodným srdcem. „Poslední věc na tomhle světě, kterou potřebuju, je další chlap, který by se mi pletl do života. Nevím, co mám dělat s těmi dvěma, které už mám. Skutečnost, že jeden z nich je upíří vládce města a druhý ulfrik, vlkodlačí král, je jen část toho problému. Už to napovídá, jak hlubokou jámu si pod sebou kopu…“ Anita se vrací do St. Louis, konečně připravená čelit oběma mužům svého života a vyrovnat se s vlastní mocí. Netuší však, že několik měsíců, které strávila mimo město, narušilo rovnováhu sil nejen v upíří komunitě, ale i mezi skupinami kožoměnců. Je zapotřebí stvrdit triumvirát moci, jenž tvoří společně s upířím vládcem města Jean-Claudem a vlkodlačím králem Richardem, než dojde k nenapravitelným škodám – pokud k nim už nedošlo. Ale zatímco politické záležitosti se napravit dají, s citovými pouty to není zdaleka tak snadné, zvlášť když do Anitina života nečekaně vstupuje další muž a spolu s ním nová výzva, která může ohrozit samu Anitinu lidskou podstatu… Přeložila Olajda Prokešová. Anita Blakeová, hrdinka jedné z nejslavnějších paranormálních upírských romancí, pracuje jako nekromantka v St. Louis. V jejím světě vedle lidí žijí svobodně i další bytosti – vlkodlaci, zombie nebo třeba upíři. Právě od nich si Anita vysloužila přezdívku Popravčí, protože kromě oživování mrtvých se živí i lovem a likvidací zdivočelých krvesajů. Anitina dobrodružství hraničící s paranormální detektivkou jsou protkány erotikou a vztahovými peripetiemi, které Popravčí řeší s nejednou nadpřirozenou bytostí. počet stran: 568 produkt: Vázaný datum vydání: 1.6.2012 šířka: 142mm výška: 47mm hmotnost: 626g ISBN: 978–80–7425–138–2


Zobrazeno 1 a 17 z 17. Knihy jako John Steinbeck. dílu série o Anit Blake byli oddáni pi wiccanském obadu. Divize 4 vysokoškolské fotbalové týmy. 6denní školní týden Japonsko. Veřejné zdravotní výživa stáže.


V Řetězech

prvních 100 stránek Narcisu v etzech . Knihy od autora Hamiltonová Laurell Stela Merry Gentry 7 Douek temnoty Merry Gentry 6 Objetí mrazu Merry Gentry 5 Dotek boue Merry Gentry 4 Úder plnoci Merry Gentry 3 Svádní luny Merry Gentry 2 Pohlazení soumraku Merry Gentry 1 Polibek stín Krvavé koleno Cirkus prokletých 1. Kniha Narcis v etzech Autor Laurell K. Anita Blake 10 Narcis v etzech Laurell K. V jejím svt vedle lidí ijí svobodn i dalí bytosti vlkodlaci zombie nebo teba upíi. Mrtví jsou moje silná stránka Anita Blakeová lovkyn upír se vrací v dalí reedici. Nevím co mám dlat s tmi dvma které u mám. Na podzim 2001 po vydání Narcise v etzech 10. Masters v obchodní správě distančního vzdělávání. pod vysoké stromy jsou velice dekorativní vhodné i k ezu. Desátá kniha série Anita Blake. Anita Blake 10 Narcis v etzech 317 CZK Nov. Anita Blake Lovkyn upír 10 Laurell K. Hamiltonová Laurell K. Desátá kniha upíí hororové série Anita .

Seculární hodnocení učebních osnov.


Elektronické knihy Hamiltonová Laurell K.: Anita Blake 10 - Narcis v řetězech PDF. Tisícky ekníh online Hamiltonová Laurell K..