Read Club

Hadaš Miroslav: Báječná cesta Hadži-ki



PDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Hadaš Miroslav



Tato kniha je určena především příznivcům esoteriky a duchovních nauk. Obsahuje nové pohledy na duchovní vztahy, popisuje cestu duchovního rozvoje a její nutné předpoklady. Autoři jsou duchovními dvojčaty, kteří se setkali, aby vytvořili novou energii, kterou nazvali HADŽI-KI. Je to energie harmonie a klidu, léčivá energie lásky. Cesta Hadži-ki (jak byla autory nazvána) je možnou variantou osobního duchovního růstu, vytvořenou na základě osobních zkušeností. Přitom vychází z českých podmínek a je do ní zakomponováno to nejlepší z nejrůznějších technik (v neposlední řadě Reiki), které se k autorům spontánně dostaly. Cesta Hadži-ki přináší nadhled díky prožitku, rozvíjí skryté schopnosti a vnitřní klid. Součástí postupu je především práce na sobě – fyzickém i duševním zdraví. Cesta Hadži-ki se plně rozvine při postupu ve dvojici se svým partnerem. Můžete však postupovat i s jinou spřízněnou duší, případně se propojit se stromem, nerostem, a mentálně tak vytvořit potřebné energetické pole. Plného rozvinutí je však dosaženo při energetickém propojení na vesmírnou energii. počet stran: 170 produkt: Knihy – paperback datum vydání: 1.1.2004 šířka: 120mm výška: 15mm hmotnost: 195g ISBN: 80–7336–201–5


Tato kniha je urena pedevím píznivcm esoteriky a duchovních nauk. Kliknte na odkaz níe ke staení eknih. Jkbose 11. výsledek roll č. Na vtin prodejen máme zízena výdejní okénka. Bájená cesta Hadiki.


Hadas

Obsahuje nové pohledy na duchovní vztahy popisuje cestu duc.. doprava od 59. 6 víkend proitkového poznávání Vesmírného jazyka Stromu ivota. Z dvodu zachování zdraví jsme pijali bezpenostní opatení a nyní pracujeme ve dvousmnném provozu. autoi Marcela Chadijská a Miroslav Hada. cena 7190 K ubytování 6dn5 nocíos v 2LP Více zde httpswww. Bájená cesta HADIKI. Fontána 2004 168 stran broovaná velmi dobrý stav. Viac o knihe Hadiki Miroslav Hada Bájená cesta HADIKI Energie nových vibrací pro denní ivot která je jemná bezpená harmonická a uzdravující.Tato kniha je urena pedevím píznivcm esoteriky a duchovních nauk.Obsahuje nové pohledy na duchovní vztahy popisuje cestu duchovního rozvoje a její nutné. Od due k dui a od srdce k vibracím. Ošetřovatelská škola USA. Obsahuje nové pohledy na duchovní vztahy popisuje cestu178 KHada Miroslav Bájená cesta HadikiZboí.czBájená cesta Hadiki Od due k dui a od srdce k srdci Marcela Chadijská Miroslav HadaTato kniha je urena pedevím píznivcm esoteriky a duchovních nauk. Afro asijské literatury otázky a odpovědi. Kupte knihu Hadiki Miroslav Hada s 23 slevou za 152 K v oveném obchod. Nejlepší programy PA. Tato kniha je urena pedevím píznivcm esoteriky a duchovních nauk.br Obsahuje nové pohledy na duchovní vztahy popisuje cestu duchovního rozvoje a její nutné pedpoklady.

Software DWG.


Eknihy na stiahnutie Hadaš Miroslav: Báječná cesta Hadži-ki PDF. Velká PDF kniha Hadaš Miroslav.