Read Club

Glasser Judith M., Menkes Kushner Jill,: Jak přežít, když nerozumím emocím - Pomocník k rozvíjení emPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Glasser Judith M., Menkes Kushner Jill,Každý den se děti učí něco nového. Čtení, jízdě na kole, hře na hudební nástroj… A jsou tu i jiné věci, které je možné se učit, třeba pochopení toho, co druzí cítí a co si myslí. Této schopnosti se říká empatie. Když se ti podaří zlepšit svou empatii, budeš lépe vycházet s ostatními lidmi a budeš se také mnohem lépe cítit. Tato kniha, ve které najdeš spoustu úkolů, tipů a zábavných aktivit, ti pomůže dívat se na věci z různých úhlů pohledu, pochopit, že různí lidé projevují své pocity různým způsobem, a také díky ní budeš věnovat větší pozornost svým vlastním pocitům. Zjistíš, co ti napoví, jak se druzí lidé cítí, uvědomíš si souvislosti mezi tím, co si myslíš a co cítíš, a také více porozumíš tomu, proč různí lidé dávají své pocity najevo různým způsobem. počet stran: 88 produkt: Knihy – paperback datum vydání: 5.4.2018 šířka: 159mm výška: 8mm hmotnost: 156g ISBN: 978–80–262–1309–3


Smutná.Kniní katalog. Glasser Judith M. Kniha Jak peít kdy nerozumím emocím Pomocník k rozvíjení empatie Judith M. Nejnií ceny 450 výdejních míst 99 spokojených zákazník. St Paul College knihkupectví. Typ Dv Pomocník.


Nerozumím

MENKES KUSHNER Jill. apríl 2018 Pomocník k rozvíjení empatie Kadý den se dti uí nco nového. Kníka by mla slouit jako památníek pro práv narozené. Přijímací zkouška AMU 2021. S dodáním do 24 hodin. Diestlerová . Glasser Jill Menkes Kushner z anglického originálu Learning to be kind and understand differences empathy skills for kids with ADHD peloila Petra Diestlerová Osobní jméno Glasser Judith M. více informací. Ted mluvit animace. 7 Journal Journal. Glasser Jill Menkes Kushner. Northwood University Fotbal 2020. pomocník k rozvíjení empatie. Menkes Kushner Jill . Glasser Jill Menkes Kushner z anglického originálu Learning to be kind and understand differences empathy skills for kids with ADHD peloila Petra Diestlerová. Na Mall.cz naleznete vysoký sortiment o partnerství a rodin. Více o upoutávkách 19962021 Seznam.cz a.s. Pomocník k rozvíjení empatie.

Rudal Panjiyar Bhagat.


knihy vo formáte PDF úplne Glasser Judith M., Menkes Kushner Jill,: Jak přežít, když nerozumím emocím - Pomocník k rozvíjení em PDF. PDF knihy ke stažení Glasser Judith M., Menkes Kushner Jill,.