Read Club

Fait Tomáš: Moderní farmakoterapie v gynekologii a porodnictvíPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Fait TomášJiž třetí, opět aktualizované, vydání úspěšné publikace, která v roce 2015 získala nejprestižnější ocenění udělované v ČR knihám pro lékaře – Cenu České lékařské společnosti JEP. Kniha je praktickým farmakoterapeutickým průvodcem, u každé nemoci je čtenář zasvěcenými radami veden od volby prvního léku až po léčbu komplikovaných klinických stavů. Kniha je určena především gynekologům, užitečná bude také pro internisty či praktické lékaře. Tato kniha zásadně ovlivňuje farmakoterapeutické zvyklosti v širokém spektru oboru GYN-POR. Hlavní autor, doc. MUDr. Tomáš Fait, Ph.D., k spolupráci opět přizval špičkové odborníky v jednotlivých disciplínách a subspecializacích gynekologie a porodnictví. počet stran: 624 produkt: Knihy – paperback datum vydání: 20.6.2019 šířka: 157mm výška: 46mm hmotnost: 1110g ISBN: 978–80–7345–607–8


Tomá Fait Michal Zikán Jaromír Maata et al. Hlavní autor doc. Tomáem Faitem Ph.D. 2015 získala nejprestinjí ocenní udlované v R knihám pro lékae Cenu eské lékaské spolenosti JEP. vydání v 9 obchodech na . XML Beadifier Sublime.


Moderní Gynekologie A Porodnictví

Zdarma Java kurz s certifikátem. Moderní farmakoterapie v gynekologii a porodnictví. EAN 54821 ISBN 54821 Nakladatel Maxdorf Vydáno 2017 Poet stran 624 Kniha je urena pedevím gynekologm uitená bude také pro internisty i praktické lékae. Kupte knihu Moderní farmakoterapie v gynekologii a porodnictví Tomá Fait Michal Zikán Jaromír Maata s 27 slevou za 653 K v oveném obchod. PhD veřejné zdraví Oxford. k spolupráci opt pizval pikové odborníky v jednotlivých disciplínách a subspecializacích . Tomá Fait Ph.D. Moderní farmakoterapie v gynekologii a Ohodnotit Doporuit známemu Moderní farmakoterapie v gynekologii a porodnictví Tomá Fait Jaromír Maata kolektiv Zikán Michal. Biblická teologie PDF. Moderní farmakoterapie v gynekologii a porodnictví Autor Tomá Fait. Moderní farmakoterapie v gynekologii a porodnictví 3.vyd. Publikace je . Moderní farmakoterapie v gynekologii a porodnictví 3. Druhé vydání úspné publikace kolektivu autor vedeného doc. Vydal Maxdorf 2014 ISBN 54036 Publikace rozsáhlého kolektivu autor je unikátní nejen v oblasti gynekologie ale v celé souasné eské lékaské literatue. Moderní farmakoterapie v gynekologii a porodnictví Zdenk Hájek Even ech Karel Marál et al. Tomá Fait Michal Zikán Jaromír Maata.

Zdarma online realitní certifikační programy.


E-knihy internetové PDF Fait Tomáš: Moderní farmakoterapie v gynekologii a porodnictví PDF. PDF knihy zdarma ke stažení Fait Tomáš.