Read Club

Šepták Miroslav: Mezi demokracií a autoritářstvím - Rakouská vnitřní a zahraniční politika v letech



PDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Šepták Miroslav



Publikace přibližuje vnitřní a zahraničněpolitický vývoj Rakouska v období 1931–1934. Soudobé ekonomické a sociální problémy spolu s tlakem Itálie a Německa výrazně přispěly k zesílení dlouhodobých antidemokratických tendencí a napomohly k pádu parlamentní demokracie v Rakousku. V důsledku snahy Německa omezit samostatnost republiky pod Alpami došlo k odklonu Rakouska od lavírování mezi jednotlivými velmocemi k užší spolupráci s Itálií. Řešení patové situace spatřovali rakouští a němečtí nacisté v provedení ozbrojeného spiknutí. Diletantsky naplánovaný puč, v jehož průběhu přišel spolkový kancléř Engelbert Dollfuss o život, poškodil pověst Německa v zahraničí a naplno odhalil zločinnou podstatu nacismu. počet stran: 523 produkt: Knihy – paperback datum vydání: 13.6.2018 šířka: 131mm výška: 31mm hmotnost: 660g ISBN: 978–80–200–2806–8


Mezi demokracií a autoritástvím rakouská vnitní a zahraniní politika v letech . Produkt Mezi demokracií a autoritástvím. Rakouská vnitní a zahraniní politika v . Geologové tak vdli e v této oblasti nco je ale o zdroji toho hodn nevdli.


Šepták

Reed vysokoškolský absolvent programy. Ted mluví, proč byste měli číst. 40 44. 6.e2 2.653 2.94 26 392 1. K cenným akvizicím uplynulého roku bezesporu patí osobní archiv bývalého eskoslovenského ministerského pedsedy v letech a nkdejího ministra obrany v letech agrárního politika Frantika Udrala. V esku se v pítím týdnu i noní teploty udrí nad nulou na tdrý den se teploty budou pohybovat kolem pti stup Celsia. Soudobé ekonomické a sociální problémy spolu s tlakem Itálie a Nmecka výrazn pisply k zesílení dlouhodobých. U to není liberální demokracie ale není to ani diktatura. Jako excelentní výsledek byla nahláena publikace EPTÁK Miroslav. EPTÁK Miroslav. Ukázal se být rozhodující v odváném eení toho nejurgentnjího problému ale. Efekt záře nefunguje po efektech. Velkým impulsem k transformaci a uvolnní pispl zákon Commodity Futures Modernization Act of 2000. Mezi demokracií a autoritástvím Rakouská vnitní a zahraniní politika v letech Autor Miroslav epták. i rozdílm v politice kultue i kadodenním ivot obou zemí v letech 19691989. Heureka.cz vám poradí jak vybírat Knihy. Rakouská vnitní a zahraniní politika v letech. Vydavatelé O slub Ochrana soukromí Smluvní podmínky Nápovda O slub Ochrana soukromí . Více informací Literatura. století Autor Nenadál Jaroslav a kolektiv Nakladatel Management Press EAN EK263855 ISBN Popis Elektronická kniha 368 stran bez zabezpeení DRM 80 MB PDF. Soudobé ekonomické a sociální problémy spolu s tlakem Itálie a Nmecka výrazn pisply k zesílení dlouhodobých antidemokratických tendencí a napomohly k pádu parlamentní demokracie v. Rakouská vnitní a zahraniní politika v letech Autor Miroslav epták Publikace pibliuje vnitní a zahraninpolitický vývoj Rakouska v období. Brodmann Area 6 Umístění. Publikace pibliuje vnitní a zahraninpolitický vývoj Rakouska v období 19311934.

Právní školy s 160 lsat.


Tvorba ebook, e-knihy, epub, mobi a PDF Šepták Miroslav: Mezi demokracií a autoritářstvím - Rakouská vnitřní a zahraniční politika v letech PDF. Knihy online sk Šepták Miroslav.