Read Club

Cyril Höschl: REFLEXEPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Cyril HöschlTrvalý čtenářský zájem o předchozí knihy sloupků profesora Cyrila Höschla naznačuje, že v dnešní, zrychlené době našinec stále hledá na své otázky především odpovědi stručné a jasné. A potvrzuje, že přesně takové Höschlovy sloupky již léta jsou. Autor je uznávaný odborník a pedagog a nabízí rozsáhlý všeobecný přehled, neotřelé a přesné formulace s darem srozumitelnosti, nadhledu a humoru. Nezapře rovněž svoji profesi zkušeného psychiatra a ve svých textech nejen, že pohladí po duši a umí sdílet čtenářské jistoty i nejistoty, ale často též nabízí účinnou první pomoc. Kniha REFLEXE přináší výběr nejlepších sloupků z let 2015 až 2019, které mají zároveň komentující a výkladový charakter a vznikaly jako odpovědi na dotazy čtenářů časopisu Reflex. Lze čelit manipulátorům? Patří islám do Evropy? Lze z očí vyčíst sexy náturu? Co je terapie tmou? Můžeme mít závislost na krtečkovi? Kolik je druhů lásky? Kolik lidí spáchá denně sebevraždu? Jsou na trůnu narcisové? Máme kus duše ve střevech? Lze vyhrožovat hospitalizací? To jsou jen některé palčivé otázky, na něž kniha REFLEXE odpovídá. Datum vydání: 03. 12. 2019 Počet stran: 235 ISBN: 9788074924514 Vazba: BD


Fungujeme Váení zákazníci naízením vlády jsou od 22. Profesor Cyril Höschl získává Cenu pedsedy rady pro výzkum a vývoj za celoivotní dílo v oblasti rozvoje výzkumu a . Cyril Höschl Dr.Sc. Cyril Höschl. Jet tstí e lékai kteí chtli zbavit .


Cyril

Ted mluvit sociální spravedlnost. Online bakalářské vzdělávání Kanada. National Institute of Mental Health Prague Psychiatric Centre QEEGbased prediction of response to antidepressant modalities. Portrét umělce jako mladého muže témata. JB vysokoškolský politický vědy oddělení. Miniaturistický film online. Cyril Höschl Galén 2019. Vekeré informace o produktu. EAN 24514 ISBN 24514 . eské kruítko.

Nejvlivnější ženské bloggery.


Elektronické knihy databook Cyril Höschl: REFLEXE PDF. Kde stahujete e-knihy? Cyril Höschl.