Read Club

Bohumila Ďurišová: Lotosové andělské kartyPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Bohumila ĎurišováLotosové andělské karty jsou netradiční karty pro potěchu duše a srdce. Lotos je symbolem prvopočátku světa, vzniku života. Představuje znovuzrození, krásu, lásku, štěstí, duchovní čistotu, spojení mužského a ženského principu, jednotu, celistvost, věčnost. Je symbolem božského v nás, počátku nového lidstva, cesty života. Podle feng šuej lotos znamená úspěšné zdolání překážek a přeměnu negativních energií na pozitivní. Výklady lotosových karet jsou krátké, věcné a laskavé. Forma karet a jejich výklad je nekonvenční, hravý, tvořivý, ale i vážný. Nadiktovali je duchovní mistři pro potěšení a nasměrování nás všech. Mají nám pomoci najít směr a naše místo v životě. Ilustrace Lukáše Hradečného vizuálně promlouvají a rozvíjejí naši meditaci nad symbolikou jednotlivých obrazů. Datum vydání: 01. 01. 2020 ISBN: 978–80–973398–1–4 Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá


Lotosové andlské karty jsou netradiní karty pro potchu due a srdce. Lotos je symbolem prvopoátku svta vzniku ivota. AMY Severní textová chemie ke stažení. Bill Nye Science Guy představuje buňky. Lotos je symbolom prvopoiatku sveta vzniku ivota. Bohumila uriová Binnary 2020.


Andělské Karty Srdce A Duše

Neohodnoceno. Andlské karty. Lotosové anjelské karty sú netradiné karty na potechu due a srdca. uriová Bohumila Poet stran 168 . Vloit do koíku. Prelistujte stránky knihy preítajte si recenzie itateov nechajte si odporui podobnú knihu z ponuky viac ako 19 miliónov titulov. Pedstavuje znovuzrození krásu lásku tstí duchovní istotu spojení muského a enského principu jednotu celistvost vnost. Americké grafy. Vydavatestvo . Kniha.cz je internetové knihkupectví Mladé fronty které nabízí kvalitní knihy online za atraktivní ceny. Autorkou textu je Bohumila uriová. Data Science kurz online zdarma. Kurzy knihovny online.

Shakespeare Books Highlands NC.


E-knihy v PDF, epub, mobi Bohumila Ďurišová: Lotosové andělské karty PDF. Čtení PDF dokumentů Bohumila Ďurišová.