Read Club

Zafarová Samra: Poslušná manželkaPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Zafarová SamraAutorka je spisovatelka, aktivistka za lidská práva a zakladatelka neziskové organizace na pomoc týraným ženám. V této knize líčí, co všechno musela prožít, než se jí podařilo postavit se na vlastní nohy. V šestnácti letech jí rodina podle muslimských zvyklostí domluvila sňatek s mužem, jehož dívka nikdy předtím neviděla a za nímž by se musela vypravit do Kanady. Samra, která touží po vzdělání, se tedy vydává do daleké země a doufá, že se jí podaří dokončit studium a pokračovat na univerzitě. V Kanadě však na ni čeká zcela jiná realita. Dívka se stává vězněm ve vlastním domě, manžel ji ustavičně kontroluje, ponižuje a psychicky i fyzicky týrá. Stejně nemilosrdně s ní zacházejí i jeho rodiče. Samra tak namísto vzdělání otěhotní, ale ani po narození dvou dcer se situace nezlepší. Teprve postupně se právě kvůli svým dcerám rozhodne sebrat odvahu a manžela opustit. Nastává dlouhá cesta za svobodou. počet stran: 320 produkt: Knihy – vázané datum vydání: 18.11.2019 šířka: 136mm výška: 29mm hmotnost: 390g ISBN: 978–80–249–3999–5


Pes který nauil lidi ít. V této knize líí co vechno musela proít ne se jí podailo postavit se na vlastní nohy. Důlní práce Evropa. Ruské stipendia pro Zambians 2021.


Samra

Služba výzkumu historie SNHU. Angauje se v oblasti lidských práv a ochrany mládee. 319 K 290 K bez DPH Vloit do koíku. Vekeré informace o produktu. JEN TAK SI Pohovt.Na eshopu Knihy.cz pro vás máme pes 60 000 knih skladem. Lal kitab lék v angličtině. Více o upoutávkách 19962021 Seznam.cz a.s. Dnes objednáte zítra vyzvednete a mete zaít íst. Posluná manelka Samra Zafarová. Samra které touí po vzdlání se tedy vydává do daleké zem a doufám e se jí podaí dokonit studium a pokraovat na univerzit. Nejlepší studium v ​​zahraničí pro surfování. Posluná manelka Samra Zafarová. 2019 Ikar R 39995.

Přihlašování knihovny nook.


Tisícky ekníh online Zafarová Samra: Poslušná manželka PDF. Kde jsou e-knihy ke stažení Zafarová Samra.