Read Club

Vorlíček Jiří: Onkologie - Lékařské repetitoriumPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Vorlíček JiříKniha Onkologie, další ze svazků vydaných v edici Lékařské repetitorium, je určená odborníkům pracujícím v onkologii, ale i zájemcům z dalších lékařských oborů. Jejím cílem je zprostředkovat základní orientaci v oboru. Jednotlivé kapitoly se zabývají konkrétními druhy nádorů. V samostatné části jsou uvedena hematoonkologická onemocnění a nádory vyskytující se u dětí. V každé kapitole týkající se konkrétního druhu nádoru je uvedena definice onemocnění, jeho epidemiologie, symptomatologie a etiopatogeneze. Jsou popsány možnosti diagnostiky i diferenciální diagnostiky onemocnění i obvyklý doporučený způsob terapie. počet stran: 254 produkt: Knihy – vázané datum vydání: 20.12.2012 šířka: 148mm výška: 20mm hmotnost: 464g ISBN: 978–80–7387–603–6


Triton 2013. Popis Obecná onkologie Kniha obsahuje obecn zamené kapitoly o etiologických faktorech a monostech prevence maligních onemocnní. Publikace z edice Lékaské repetitorium pináí abecedn strukturovaný text tí odborník. Scert třída 10 učebnic.


Vorlíček

Moderní uebnice klinické onkologie pro sestry ve svém novém vydání odráí prudký a boulivý vývoj lék a léebných postup který ovlivuje toto velmi významné odvtví medicíny. Autor Vorlíek Jií. Knihy pro dti i dosplé se slevou a 85 Jsme tu pro vás u od roku 1997.304 KSklademOnkologie Nejlevnjí knihyhttpsnejlevnejsiknihy.czknihaonkologie0137200.htmlKupte knihu Onkologie Jií Vorlíek s 22 slevou za 269 K v oveném obchod. Duševní zdraví advokát Jobs Manchester. Lékaské repetitorium Jií Vorlíek 2013 1. Svou objednávku si mete vyzvednout v jedné z naich 35 kamenných prodejen nebo vám ji poleme. Přírodní Science Museum Los Angeles. Druhé doplnné a zcela pepracované vydání úspné publikace. alterego.sk. 14.76 100 . Vzdělávací technologie titul na Floridě. Nová a moderní uebnice je urena studentm lékaských fakult a lékam nespecializovaným na onkologii a hematologii. Příběhy Beedle Bard Dymmess. Práv kvli vku letos rezignoval na funkci éfa ústavu kterou vykonával est let a odeel do dchodu. Kniha Onkologie dalí ze svazk vydaných v edici Lékaské repetitorium je urená odborníkm pracujícím v onkologii ale i zájemcm z dalích lékaských obor.

JDBC připojení v Javatpoint.


Internetová PDF knihy online poradna Vorlíček Jiří: Onkologie - Lékařské repetitorium PDF. Dobré knihy PDF Vorlíček Jiří.