Read Club

Tony Buzan: Myšlenkové mapy pro děti - Efektivní učeníPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Tony BuzanMěli jste za to, že základy vzdělání tvoří jen čtení, psaní a počítání? Ve skutečnosti k nim patří i čtvrtá dovednost – opakování. Otravují vás rodiče s učením a zkouškami (a s účty za mobilní telefon a úklidem vašeho pokoje)? Učitelé to dělají také a dokážou vám opravdu zamotat hlavu. Naše mozky však milují barvy, vzrušení, různorodost, energii, pohyb – všechno, co černobílé řádky poznámek pro opakování nenabízejí. Zkuste tedy použít myšlenkové mapy, díky kterým bude učení tisíckrát zajímavější a nekonečně snazší. Myšlenkové mapy může používat každý a vše, co potřebujete, je papír, fixy a vlastní MOZEK! Budete pracovat chytřeji, namísto usilovněji. Když pracujete chytřeji, můžete si dovolit více přestávek, zapomenout na stres, více se bavit se svými přáteli, a navíc dostávat mnohem lepší známky. Datum vydání: 03. 09. 2014 Počet stran: 128 Vazba: brožovaná lepená


Kniha pedstavuje vyuití mentálních map ve vzdlávání je psaná pímo pro dti a obsahuje návod jak takové mylenkové mapy tvoit. Mylenkové mapy pro dti Pipravte se na opakování. Uivatelské hodnocení a recenze na Kniha Mylenkové mapy pro dti Efektivní uení Tony Buzan. Tony Buzan autor mylenkových map a odborník na mozek a jeho vyuívání uí mylenkové mapy dti po celém svt u více ne ticet let.


Efektivní Učení

Autor Tony Buzan. Kniha dtem pome zefektivnit psaní. Jde o pevratnou techniku která zpsobila boui ve kolství i v byznysu. co ernobílé ádky poznámek pro opakování nenabízejí. Jak nainstalovat Adobe Reader na Linuxu. Klinická psychologie ACU. Kniha Mylenkové mapy pro dti Efektivní uení na www.alza.cz. EAN 9788026502630. Kupte knihu Mylenkové mapy pro dti Efektivní uení Tony Buzan s 16 slevou za 207 K v oveném obchod. Le Moyne College GPA požadavky GPA. Snadná věda projektu doma. Mylenkové mapy me pouívat kadý a ve co potebujete je papír fixy a vlastní MOZEK Budete pracovat chyteji namísto usilovnji. Otravují vás rodie s uením a zkoukami a s úty. Nijak zvlást m nenadchla ale tady je platí jendo velmi zásadní. Palma pozadí estetika. Kniha Mylenkové mapy pro dti Efektivní uení Tony Buzan. Mli jste za to e základy vzdlání tvoí jen tení psaní a poítání? Ve skutenosti k nim patí i tvrtá. Oxford čtení stromu: úroveň 4.

Temecula Road webové stránky.


Knihy online pro studenty Tony Buzan: Myšlenkové mapy pro děti - Efektivní učení PDF. Katalog e-knih v praze Tony Buzan.