Read Club

Slezáková Lenka a kolektiv: Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy III – Gynekologie a porodPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Slezáková Lenka a kolektivDruhé, doplněné vydání úspěšné učebnice! Kniha je určena studentům a vyučujícím SZŠ – obor zdravotnický asistent – a studentům a pedagogům zdravotnických lyceí. Jedná se o základní učebnici v oboru ošetřovatelství, zejména ošetřovatelství v klinických oborech, které se vyučují ve třetím a čtvrtém ročníku SZŠ. Obsahem této třetí části učebnice je ošetřovatelství v gynekologii a porodnictví, onkologii a psychiatrii. Studentům kniha poskytne základní teoretické poznatky o příčinách, projevech a léčbě nejčastějších onemocnění a stavů v těchto oborech. Tyto vědomosti jim umožní posoudit a popsat potřeby pacientů i plánovat a realizovat ošetřovatelskou péči. počet stran: 248 produkt: Knihy – paperback datum vydání: 1.9.2013 šířka: 167mm výška: 14mm hmotnost: 442g ISBN: 978–80–247–4341–7


inkontinence moi vedení fyziologického porodu patologického thotenství a estinedlí. Lenka Slezáková kolektív. proces u klientky ped porodem v jeho prbhu a po fyziologickém porodu. Oetovatelství pro stední zdravotnické koly III jeho autorkou je Lenka Slezáková spolu s kolektivem je základní uební pomckou pro obor oetovatelství .


Slezáková Lenka A Kolektiv

a kolektiv . doplnné vydání Lenka Slezáková kol. a porodnictví onkologie psychiatrie Lenka Slezáková a kolektiv. Dálkové výkonné úlohy. Pediatrie chirurgie. Health Information Management Certifikační zkouška. Jednoduše Charlotte Mason cizí jazyk. Milwaukee, Wisconsin. Oetovatelství pro stední zdravotnické koly III Slezáková Lenka a kolektiv 17x24 Sleva 15. doplnné vyd.. uetíte 42 K. Kniha Oetovatelství pro stední zdravotnické koly III Gynekologie a porodnictví onkologie psychiatr 2. Homeschool Co-ops v Pensylvánii. inkontinence moi vedení fyziologického porodu patologického thotenství a . doplnné vydání Slezáková Lenka a kolektiv. 230 pages.

NCERT Class 10 English Doplnkovy kniha PDF.


Jak stahovat e-knihy Slezáková Lenka a kolektiv: Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy III – Gynekologie a porod PDF. E-knihy nejznámější digitální knihovny nabízejí knihy Slezáková Lenka a kolektiv.