Read Club

May Peter: Ochráním tě



PDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
May Peter



Nespoutaná a drsná krása ostrova Lewis se prolíná s oslnivým světem pařížské módy. Manželé Niamh a Ruairidh Macfarlaneovi vlastní hebridskou luxusní oděvní značku Ranish Tweed. Když se společně vypraví na služební cestu do Paříže, Niamh se nečekaně dozví o manželově poměru s ruskou módní návrhářkou. Vzápětí se stane svědkem toho, jak Ruairidh i s milenkou zahyne při výbuchu bomby. Zatímco se pařížští policisté a jejich skotští kolegové pouštějí do vyšetřování, Niamh se v žalu vrací domů na ostrov Lewis. Niamh se začne probírat vzpomínkami na svůj život s Ruairidhem a zoufale se snaží odhalit, kdo by proti jejímu manželovi mohl něco mít. Francouzská policie mezitím vyloučí možnost teroristického útoku a přikloní se k vraždě. Hlavní podezřelé se na ostrov Lewis vydává sledovat vyšetřovatelka Sylvie Braqueová. Jedna žena se zaobírá minulostí, druhá je ponořena do vyšetřování. Obě se však postupně přibližují k nepříteli s vražednými úmysly. počet stran: 416 produkt: Knihy – paperback datum vydání: 14.1.2020 šířka: 125mm výška: 32mm hmotnost: 295g ISBN: 978–80–275–0015–4


Download for offline reading highlight bookmark or take notes while you read. Monost nákupu audioknihy. MP BHU online. Kdy se spolen vypraví na sluební cestu do Paíe Niamh se neekan dozví o manelov pomru s ruskou módní návrhákou a vzáptí se stane svdkem toho jak Ruairidh i s milenkou zahyne pi výbuchu bomby. Nastavení nápovědy.


Ochráním Tě May

Ochráním t May Peter. Peter May se v novém detektivním románu vrací do prostedí bestsellerové trilogie z ostrova Lewis. Porovnejte si ceny z mnoha obchod v R.Ochráním t Peter May Booktook.czhttpsbooktook.czochranimte92 spokojených zákazník s eshopem Zboí.czKupte knihu Ochráním t Peter May s 16 slevou v eshopu za 327 K v knihkupectví Booktook.cz327 KOchráním t Peter May Knihy na Martinus.czhttpsmartinus.czKupte knihu Ochráním t od Peter May na Martinus.cz. Kupte eknihu Ochráním t od Peter May na Martinus.cz. Manelé Niamh a Ruairidh Macfarlaneovi vlastní hebridskou luxusní odvní znaku Ranish Tweed. Read full review at naposlech.cz Jií Dvoák je jako vdy výborný a svým pednesem vnáí do píbhu Ochráním t jakousi. Ochráním t Peter May. Peter May ínské thrillery 02 tvrtá ob.zip. X ray krystalografie pubmed. Definice žánru autobiografie. Veliká spokojenost. Nádherná atmosféra pozvolné tempo a pitom strhující ivot.

Veronica roth povstalectví.


Kde stáhnout knihy zdarma May Peter: Ochráním tě PDF. eknihy ke stažení May Peter.