Read Club

Korček Jozef: Iatrogénne poranenia rekta a svalov panvového dna (diagnostika a chirurgická terapia)PDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Korček JozefCizí tělesa v rektu, traumatické léze rekta, svalů pánevního dna a iatrogenní poranění během chirurgického nebo endoskopického výkonu jsou méně obvyklé stavy v chirurgické praxi. Dlouholeté klinické zkušenosti umožní chirurgovi zvolit optimální způsob diagnostiky, terapie a pooperační péče o tuto specifickou skupinu pacientů. Autor monografie na velkém souboru pacientů, které léčil během své více než třicetileté koloproktologické praxe, předkládá čtenářům správný diagnostický a terapeutický postup v klinické praxi. Publikace je doplněna bohatou obrazovou dokumentací. počet stran: 158 produkt: Knihy – vázané datum vydání: 5.2.2019 šířka: 162mm výška: 13mm hmotnost: 445g ISBN: 978–80–204–4966–5 jazyk: slovensky


Jozef Korek. Korek Jozef 1955Iatrogénne poranenia rekta a svalov panvového dna diagnostika a chirurgická terapia Jozef Korek. Zoznam publikanej innosti zamestnancov a tudentov UPJ v. Iatrogénne poranenia rekta a svalov panvového dna. Modlitba principů Jabezu.


Dna Diagnostika

Iatrogénne poranenia rekta a svalov panvového dna diagnostika a chirurgická terapia Korek Jozef. Kurzy distančního vzdělávání Legon. Vekeré informace o produktu. Pokud nám dáte souhlas meme ná web také pizpsobit podle Vaeho chování pi jeho prohlíení a s vaím souhlasem tyto informace také pedat reklamním spolenostem a sociálním sítím aby Vám zobrazily cílenou reklamu nebo za úelem emailového oslovení. Vechny informace o produktu Film Iatrogénne poranenia rekta a svalov panvového dna Korek Jozef porovnání cen z internetových obchod hodnocení a recenze Iatrogénne poranenia rekta a svalov panvového dna Korek Jozef. Iatrogénne poranenia rekta a svalov panvového dna diagnostika a chirurgická terapia 9788020449665. Sledova autora. Rutgers nezisková správa. Cizí tlesa v rektu traumatické léze rekta sval pánevního dna a iatrogenní poranní bhem . První vydání. Nakupujte knihy a uebnice za najniie ceny na Slovensku. Zábavný mozek ikona. Nejnií ceny 450 výdejních míst 99 spokojených zákazník.

Online univerzity v Africe.


Elektronické knihy knihovny PDF Korček Jozef: Iatrogénne poranenia rekta a svalov panvového dna (diagnostika a chirurgická terapia) PDF. Knihy online cz Korček Jozef.