Read Club

Gedgaudas Nora: Přirozená strava našich předků - Pro pevné zdraví a dlouhý životPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Gedgaudas NoraNora Gedgaudas nás v této knize seznámí s přirozeným a zdravým způsobem života našich pradávných předků v době před rozvojem zemědělství a se zjištěním antropologů, že s nástupem zemědělství se zhoršila naše tělesná stavba a zdraví, začali jsme trpět častějšími vrozenými vadami, zubním kazem, podvýživou a řadou nejrůznějších chorob. Názorně nám ukáže, jak naše současná strava s vysokým obsahem sacharidů a nízkým příjmem tuků je na hony vzdálená stravě pradávných lovců a sběračů, na kterou jsme geneticky naprogramováni a která obsahovala vysoké procento tuků a umírněné množství bílkovin, a vysvětlí nám, jak je tato naše moderní strava příčinou nejen nynější epidemie nadváhy, ale také nutkavých chutí na nezdravé potraviny, poruch nálady, kognitivních problémů a „civilizačních chorob“ – například rakoviny, osteoporózy, metabolického syndromu (inzulinové rezistence), srdečních chorob a duševních onemocnění. Na základě nejnovějších objevů o podstatě stravy lovců a sběračů a rozsáhlých znalostí z oblasti evoluční fyziologie, biochemie, metabolismu, výživy a chronických a degenerativních chorob nám Nora ukazuje holistický životní styl pro dosažení opravdového tělesného i duševního zdraví a dlouhověkosti. Vysvětlí nám, jak je naše tělo z fyziologického hlediska nastaveno a jak potřebuje přijímat zvýšené množství tuků, umírněné množství bílkovin a pouze minimální množství sacharidů, a jak důležitou roli v naší stravě hrají omega-3 mastné kyseliny, jež jsou zcela nezbytné pro zdravou funkci naší nervové soustavy a mozku. Podrobně se také zabývá výživovými problémy, které se mohou pojit s konzumací obilovin, lepku, sóji, mléčných výrobků a škrobnaté zeleniny; doporučí nám nejvhodnější tuky a oleje pro naše zdraví a ukáže nám, kterým tukům a olejům je naopak nejlepší se vyhýbat. V další části knihy se pak dozvíte o důležitosti vitamínu D při léčbě rakoviny a prevenci chorob; o tom, jak významnou roli mají nasycené tuky a cholesterol pro naše tělo a jak strava ovlivňuje naše duševní zdraví, paměť, kognitivní funkce, hormonální rovnováhu a stárnutí buněk. Tato kniha vám díky názorným a srozumitelným pokynům, receptům a konkrétním výživovým doporučením předkládá dlouhodobě udržitelné strategie pro moderní přístup ke stravování a cvičení, který vychází z přirozené stravy našich předků a který vám pomůže zmírnit stres a úzkost, zhubnout, zkvalitnit svůj spánek a zlepšit svou náladu, zvýšit hladinu energie, posílit imunitu, zlepšit své duševní schopnosti, ušetřit peníze za nákup potravin a žít šťastněji a déle. počet stran: 428 produkt: Knihy – vázané datum vydání: 1.12.2014 šířka: 153mm výška: 38mm hmotnost: 625g ISBN: 978–80–7336–774–9


Pirozená strava naich pedk Pro pevné zdraví a dlouhý ivot Nora Gedgaudas. BDB.cz Databáze knih. Dlouhá cesta domů Travis Scott. Mistr vědy v inženýrských kurzech. ISBN 67749 Kostenloser Versand für alle Bücher mit Versand und Verkauf duch Amazon. Díky této strav jsme byli vysocí silní a zdraví.Nae tlo je stále nastaveno na tuto stravu která je naprogramována v naí DNA.


Pevné Zdraví

Zdraví Literatura nauná. Nejlepší Online Python učení. Olomouc Fontána . Tato kniha je jedním slovem úasná. Skladová signatura. Díky této strav jsme byli vysocí sil. Vetky informácie o produkte Kniha Pirozená strava naich pedk Pro pevné zdraví a dlouhý ivot Nora Gedgaudas CZ porovnanie cien z internetových obchodov hodnotenie a recenzie Pirozená strava naich pedk Pro pevné zdraví a dlouhý ivot Nora Gedgaudas CZ. Prvky stylu Matlabu Richard Johnson. D2 fotbalové školy v Louisianě.

Požadavky LSA.


Kde stahujete e-knihy? Gedgaudas Nora: Přirozená strava našich předků - Pro pevné zdraví a dlouhý život PDF. Knihy online pro studenty Gedgaudas Nora.