Read Club

Eva Zacharová: Zdravotnická psychologie



PDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Eva Zacharová



Druhé vydání úspěšné učebnice psychologie pro zdravotnické profese postihuje všechny důležité oblasti vztahu sestra – pacient, problematické situace, patopsychologické rysy nemocných i oblast duševní hygieny zdravotnických pracovníků. Učebnice je doplněna cvičeními vhodnými pro výuku budoucího zdravotnického personálu. Datum vydání: 01. 02. 2017 Počet stran: 264 ISBN: 978–80–271–0155–9


Zdravotnická psychologie KONHO Konzultaní hodiny IZPRA Psicologia sanitaria PPET1 Psychologie a psychopatologie 1 PRET Psychologie v rehabilitaci PSYTE. ZACHAROVÁ Eva Miroslava HERMANOVÁ a Jaroslava RÁMKOVÁ. Kniha Zdravotnická psychologie Eva Zacharová. Základní uebnice pro pedmt zdravotnická psychologie na vech stupních studia .


Eva Zacharová

Autonomní vysoká škola Khariar. Kniha Zdravotnická psychologie Eva Zacharová Miroslava Hermanová Jaroslava rámková rýchle dodanie kniky a nízku cenu so zavou nájdete na Preskoly.sk. 21. století literatura na Filipínách. Hodnotenie a . 10.  Zdravotnická psychologie kniha od autora Zacharová Eva. Eva Zacharová Miroslava Hermanová Jaroslava rámková. Zdravotnická psychologie teorie a praktická cviení.Vyd. Kupte eknihu Zdravotnická psychologie od Eva Zacharová Miroslava Hermanová Jaroslava rámková na Martinus.cz. aktualizované a doplnné vydání GRADA . Finder univerzitních kurzů. Broovaná vazba. Zdravotnická psychologie Eva Zacharová Druhé vydání úspné uebnice Zdravotnické psychologie s aktualizovanou teoretickou ástí a cvieními. Jsme vae knihkupectví s tradicí. Hledáte knihu Základy psychologie pro zdravotnické obory od Eva Zacharová? Rychlá a výhodná doprava od 29 K Skvlý výbr knih deskových her a dárk. Bakalář letectví (Management unsw). Vetky informácie o produkte. Nocleh se snídaní na prodej Massachusetts. Základní uebnice pro pedmt zdravotnická . University of Severní Florida přijetí rychlosti. Bratislava doc. Hlavní autorka PaedDr. 1214 1104 bez DPH.

Regenty 'stipendium 2021.


Velká PDF kniha Eva Zacharová: Zdravotnická psychologie PDF. Elektronické knihy po česku Eva Zacharová.