Read Club

Burianová Miroslava: Móda v ulicích protektorátuPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Burianová MiroslavaAni v době všeobecného nedostatku a přídělového systému v období Portektorátu Čechy a Morava (1939–1945) se ženy nevzdaly touhy po elegantním slušivém oděvu. Doba přinesla nové úsporné střihy, kombinování a přešívání. Na jedné straně ženy obdivovaly v biografech velké plesové toalety a luxusní kožešiny na hvězdách stříbrného plátna, na straně druhé byly oděvy podřízeny přídělovému systému a zboží na černém trhu nebylo pro běžného obyvatele dostupné. Graficky přitažlivá publikace ukazuje jak se proměňovala módní linie, jak řešili výrobci i ženy nedostatek materiálu, ale i k jakým příležitostem se nejrůznější oděvy oblékaly. Co nosil státní prezident Emil Hácha a členové vlády, v čem se na plese objevily Lída Baarová a Adina Mandlová, ale i jak vypadaly pracovní šaty prodavačky či sportovní oděv. Kniha se čtivou formou věnuje každodenní realitě života v protektorátu, obsahuje dosud nepublikované pamětí osobností i reprodukce z dobových společenských časopisů. Móda je vizuální téma, kter é pouze v kombinaci s dobovými fotografiemi, fotografiemi sbírkových předmětů, reklamou, ale hlavně vynikajícími dobovými módními kresbami umožní čtenářům udělat si konkrétní představu o eleganci, kterou období protektorátu navazovalo na první republiku. počet stran: 288 produkt: Knihy – vázané datum vydání: 1.11.2013 šířka: 171mm výška: 24mm hmotnost: 862g ISBN: 978–80–247–5020–0


Móda v ulicích protektorátu book. Nakupujte najvýhodnejie v najväom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk. BURIANOVÁ Miroslava Móda v ulicích protektorátu ivot odv lidé ISBN 63973 Praha Národní muzeum a Grada Publishing 2013. Nejnií ceny 450 výdejních míst 99 spokojených zákazník.Miroslava Burianová Móda v ulicích protektorátu levn Bleskhttpszbozi.blesk.czmiroslavaburianovamodavulicichprotektoratuDoba pinesla nové úsporné stihy kombinování a peívání. Ani v dob veobecného nedostatku a pídlového systému v období Portektorátu echy a Morava. Info Grada Publishing 2013 1.


Přídělový Systém Za Protektorátu

Eknihy Literatura faktu uebnice Historie djiny Móda v ulicích protektorátu. Youvisit e-mail. Na jedné stran eny obdivovaly v biografech velké plesové toalety a luxusní koeiny na hvzdách stíbrného plátna na stran druhé byly odvy podízeny pídlovému systému a zboíBurianová miroslava móda v ulicích protektorátu Chci.czhttpschci.czburianová miroslava móda v ulicích protektorátu koupitNakupování nikdy nebylo jednoduí. Móda je vizuální téma kter é pouze v kombinaci s dobovými fotografiemi fotografiemi sbírkových pedmt reklamou ale hlavn vynikajícími dobovými módními kresbami umoní tenám udlat si konkrétní pedstavu o eleganci kterou období protektorátu. U Prhonu 22 Praha 7. Ani v dob veobecného nedostatku a pídlového systému v období Portektorátu echy a Morava 19391945 se eny nevzdaly touhy po elegantním sluivém . Doba pinesla nové úsporné stihy kombinování a peívání. Nejlepší romány z roku 2018. Drtičové vedlejší účinky. Móda v ulicích protektorátu Miroslava Burianová ekniha. Miroslava Burianová. Móda v ulicích protektorátu Burianová Miroslava Ani v dob veobecného nedostatku a pídlového systému v období Portektorátu echy a Morava se eny nevzdaly touhy po elegantním sluivém odvu. Nejlepší školy v Hyderabad. Blackboard Cuny Přihlásit BMCC. Monografie pedstavuje odv v irích souvislostech . Z pult obchod zmizely krom potravin i kosmetika látky a boty. Neviditelné básně video. Skladem u partnera 339 K 399 K.

Deník Wimpy Kid knihy Watertones.


Knihy a studie ke stažení Burianová Miroslava: Móda v ulicích protektorátu PDF. Stáhnout knihy v PDF Burianová Miroslava.