Read Club

Barloweová Angela: Novofundlandský pesPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Barloweová AngelaNovofundlanďan je masivní, majestátní a vznešený pes, charakteristický instinktivní touhou navazovat pouto s lidmi, které vychází z jeho historie rozeného vodního záchranáře. Tento mořeplavec, zvaný „něžný obr“ stojí člověku po boku jako pomocník a společník jak na souši, tak i ve vodě. Jak vypovídá barvitá historie tohoto úžasného plemene, psi se neobyčejně osvědčili jako pomocníci rybářů, vodní záchranáři a psí pošťáci. Pro majitele, který si přeje užitečného společníka, jehož oddanost a neotřesitelně přátelská povaha a láska k lidem nemá obdoby, je novofundlanďan nejlepší volbou. Naše kniha poskytuje potřebné faktické informace o tomto plemeni a jeho původu, charakteru a standardu, stejně jako rady ohledně výběru štěněte, krmení, výcviku poslušnosti a návykům čistotnosti a preventivní zdravotní péči. Autor rovněž rozebírá různé aktivity, v nichž novofundlanďan exceluje, jako například zkoušky vodního záchranáře, trénink agility a výstavy psů. Nový majitel jistě přivítá rady o zabezpečení domácnosti před štěněčími zuby, o bezpečném prostředí pro štěně, o prevenci úzkosti ze samoty a dalších možných problémech. Tato odborná, živě napsaná publikace nabízí mimo jiné přes 135 barevných fotografií, které nejsou jen informativní, ale i působivé. Cenné rady a zajímavé informace jsou v textu zvýrazněné, aby se čtenář snadno orientoval v tom, co potřebuje vědět o životě s novofundlanďanem. Ať již jde o základní výcvik, alergie nebo blechy, tato publikace čtenáře provede životem psa od štěněte až po seniorské období. Knihu doporučují přední chovatelé a cvičitelé jako nespornou první volbu pro všechny nové majitele novofundlandských psů. Hlavní témata zahrnují: – Historie plemene – Charakteristika novofundlandských psů – Plemenný standard – Vaše štěně – Každodenní péče o psa – Návyky čistotnosti – Zdravotní péče o novofundlanďana – Váš pes-senior počet stran: 160 produkt: Vázaný datum vydání: 1.7.2009 šířka: 171mm výška: 16mm hmotnost: 578g ISBN: 978–80–7321–475–3


Tropes Stargirl TV. Vechny informace o produktu Kniha Novofundlandský pes porovnání cen z internetových obchod hodnocení a recenze Novofundlandský pes. Novofundlandský pes. 0 iadna recenzia.


Novofundlandský Pes Prodej

Pestoe v minulosti se novofundlanané vyuívali i pro stopaské práce na hranicích nebo policií v souasné dob bývají chování výlun jako spoleníci. Nie je na sklade Dalmatin. Zvieratá Novofundlandský pes inzercia. Novofundlandský pes Angela Barloweová. Novofundlandský pes Ohodnotit Doporuit známemu Novofundlandský pes Angela Barlowe Bná cena 270 K Sleva 57 Akní cena 117 K Produkt momentáln nelze objednat Dostupnost Nedostupné Kdy te Kód. Bohat ilustrovaná kníka s barevnými obrázky. Kindle na iPadu. Taylor Steven L. 20 sleva na CEDULE SAMOLEPKY HRNEKY vekerý MATERIÁL. Názvové údaje. Pouitá 649 30 sekúnd politiky. Pokud dojde ke kousnutí ernou vdovou alfa. Kniha Novofundlandský pesBarloweová Angela. Zdraví a bezpečnost školních škol. Kniha Série tajemství.Policie Detektiv Austrálie. Systematický kineziolog poblíž mě. Pes a diea najlepí kamaráti Autor Falke Kristina bro. Sazba přijetí psychologie Harvard Master. Jeho pohyby sú dobre koordinované.

GRAPEVINE AA schválenou literaturu.


Internetová PDF knihy online poradna Barloweová Angela: Novofundlandský pes PDF. PDF knihy bazár Barloweová Angela.

Novofundlanďan Novofundlandský Pes Bily