Read Club

Zvířatka v lese - Leporelo pro děti ve věku 18+ měsícůPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
neuvedenLeporelo s obrázky zvířatek z lesa doplňené o krátké básničky, určené dětem od 18 měsíců. Dítě ve věku 18+ měsíců již dokáže pojmenovat obrázek, spojuje dohromady různá slova, používá 50 a více jednotlivých slov. Po roce a půl dochází k rychlému rozvoji jak pasivního, tak i aktivního slovníku. Dítě začíná chápat symbolický význam slov. Používá slovesa a učí se říkat srozumitelné věty o 2 slovech, což je předzvěstí ovládání základů gramatiky. Popisuje svoji činnost (například: já jdu). Začíná se ptát „proč?“ Pomáhá obracet stránky v knížce, ukazuje obrázky, rozumí jednoduchým rýmovaným říkankám. Datum vydání: 02. 09. 2020 ISBN: 978–80–7353–760–9


U toho mete skládat puzzle . Vrí troubí houkají jako siréna.Pomáhá obracet stránky v kníce ukazuje na obrázky.. Doruíme do 24 hodin. Doplkové parametry Kategorie Pro dti a mláde Hmotnost. Zvíatka v lese Leporelo pro dti ve vku 18 msíc neuveden.


Rýmování Slov

Leporelo pro dti ve vku 18 msíc Autor Jan Jiskra Kníka s tuhými listy obsahuje obrázky nkolika zvíátek doplnné krátkými veríky. Arthur C Clarke Kubrick. Hnědý medvěd hnědý medvěd text. Freak Mighty Shrnutí každé kapitoly. Selhala Crna School Reddit. Uetríte 023 5. Skladem na 18 pobokách. Nakupte v naem kniním eshopu kdykoliv a kdekoliv. Leporelo pedstavující zvíátka ijící v lese. Dít ve vku 1218 msícU ví jaké zvuky vydávají zvíátka chlapeci neomyln napodobují i zvuky automobil. Zboí znaky Pierot pehledn na jednom míst. Novorozenec má jet nedokonalý zrak. Leporelo s obrázky zvíatek z lesa doplené o krátké básniky urené dtem od 18 msíc.

AAMC Post BACC databáze.


E-knihy vydajte si knihu Zvířatka v lese - Leporelo pro děti ve věku 18+ měsíců PDF. E-knihy vydajte si knihu neuveden.