Read Club

Zemánek Jakub: Slabá místa Windows aneb Jak se bránit hackerůmPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Zemánek JakubKniha „Slabá místa Windows aneb Jak se bránit hackerům“ je unikátní publikací na českém knižním trhu s počítačovou literaturou. Její jedinečnost spočívá v tom, že autor popisuje nejen postup při zabezpečení systému Windows, ale pro lepší pochopení odkrývá i principy a metody, kterými se hackeři do systému dostávají nebo mohou dostat. Následně pak samozřejmě poskytuje řadu cenných rad a doporučení, jak průnikům zabránit. U každého typu ataku je uvedena ilustrační tabulka, která přehledně shrnuje obtížnost útoku a ochrany, účinek, rozšířenost a celkové nebezpečí útoku. Publikace je psána velmi čtivě a srozumitelně, takže s pochopením dané problematiky nebudou mít potíže ani začínající uživatelé. Navíc aby čtenář zvládl nastavit Windows tak, že se z něj stane bezpečný systém, nepotřebuje žádné speciální znalosti – postačí úroveň znalostí běžného uživatele osobního počítače. Kniha by neměla chybět v knihovně žádného správce počítačové sítě, v níž se provozuje operační systém Windows (ať už na stanicích, nebo na serveru), ani v knihovně uživatele, kterému opravdu záleží na bezpečnosti vlastních dat. Autorem knihy je mladý erudovaný odborník na otázky bezpečnosti a průniků do systémů, který má s uvedenou problematikou bohaté zkušenosti. Hlavní témata knihy: – Teorie a vysvětlení pojmů hacking, cracking a počítačové pirátství, princip útoků a důvody, proč se proti nim bránit. – Hesla a jejich zabezpečení. Nejznámější techniky útoků na hesla a metody, jak jim co nejúčinněji zabránit. – Windows, síť a internet. Jak to doopravdy se zabezpečením v sítích je. – Užitečné příkazy. I v době oken a myší je příkazová řádka mocným nástrojem. – Trojské koně. Název kapitoly hovoří za vše.Jak se proti trojským koňům bránit, když většinou ani nepřijdeme na to, že v počítači jsou. – Průvodce vyladěním Windows XP. Jak vyladit Windows XP pro co nejvyšší výkon a největší bezpečnost. počet stran: 156 produkt: Knihy – paperback datum vydání: 1.1.2008 šířka: 190mm výška: 13mm hmotnost: 280g ISBN: 80–86686–11–6


Slabá místa Windows aneb Jak se bránit hackerm 2008 ánry autora. Slabá místa Windows aneb . První obsahuje cestu k instalaci Windows. hackei poítae Windows operaní systémy bezpenost na internetu hacking. Bola nájdená 1 poloka od autoraky Jakub Zemánek.


Zemanek

Computer Media 2004 154 pages. Rovnako ako vy. Finstle ve slovníku. Kupte knihu Slabá místa Windows aneb jak se bránit hackerm Jakub Zemánek s 21 slevou za 127 K v oveném obchod. Most do giganta terábitu. Slabá místa Windows aneb Jak se bránit hackerm Jakub Zemánek. Kniha Slabá místa Windows aneb Jak se bránit hackerm je unikátní publikací na eském kniním trhu s poítaovou literaturou. Harlan Coben knihy na Kindle. Její jedinenost spoívá v tom e autor popisuje nejen postup pi zabezpeení systému Windows ale pro lepí pochopení odkrývá i principy a metody kterými se hackei do systému dostávají nebo mohou dostat. Zemánek Jakub. Časný rozvoj dětí titul online. Dalí informace naleznete zde. Slabá místa Windows aneb jak se bránit hackerm Kniha Slabá místa Windows aneb Jak se bránit hackerm je unikátní publikací na eském kniním trhu s poítaovou literaturou.Její jedinenost spoívá v tom e autor popisuje nejen postup pi zabezpeení systému Windows ale pro. Kniha Slabá místa Windows aneb jak se bránit hackerm je unikátní publikací na eském kniním trhu s poítaovou literaturou. Slabá místa Windows aneb Jak se bránit hackerm Jakub Zemánek. Straighterline Community College. Slabá místa Windows aneb jak se bránit hackerm od Jakub Zemánek v KNIHCENTRUM.CZ. Nae cena 139 K SLABÁ MÍSTA WINDOWS ANEB JAK SE BRÁNIT HACKERM Autor Jakub Zemánek Prezentace známých i méne známých dr ve Windows a technik jak se proti nim bránit. Slabá místa Windows aneb jak se bránit hackerm. Slabá místa Windows aneb Jak se bránit hackerm. SLABÁ MÍSTA WINDOWS ANEB JAK SE BRÁNIT HACKERM autor Zemánek Jakub doporuená cena 149 K. Vývoj aplikací pro Windows 8.1 a Windows Phone autor Lacko uboslav Windows 7 autor Pecinovský Josef Pecinovský Rudolf Windows 7 prvodce pro nové uivatele autor Sinchak Steve Microsoft Windows 8 autor Bitto Ondej Slabá místa Windows aneb Jak se bránit hackerm autor Zemánek Jakub .

Trestního práva PDF.


Eknihy po česku PDF Zemánek Jakub: Slabá místa Windows aneb Jak se bránit hackerům PDF. Audio knihy zdarma Zemánek Jakub.