Read Club

Vodrážka Mirek: DecivilizacePDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Vodrážka MirekKniha je výborem esejů z let 1990 – 2007 na téma undergroundu, chaosu, feminismu a transgenderu.„Společnost je ovládána staronovou logikou mužského vyprávění, které upřednostňuje politiku stejnosti.“ Tak popisuje naši současnost přední český feminista Mirek Vodrážka v reprezentativním souboru esejů s názvem Decivilizace, mapujícím jeho tvorbu v posledních patnácti letech. V oddílech nazvaných Underground, Chaos, Feminismus a Transgender kriticky hodnotí vývoj české, ale i evropské společnosti, jenž se neblaze projevuje zejména v dopadu na tzv. menšiny. Současně se autor nevyhýbá ani kritice nedůslednosti práce představitelů těchto menšin při prosazování jejich práv. Kniha Mirka Vodrážky přináší jedinečný pohled na současný vývoj, a to z jiného úhlu, než na jaký jsme běžně v naší publicistice či esejistice zvyklí. počet stran: 240 produkt: Knihy – paperback datum vydání: 1.11.2007 šířka: 138mm výška: 15mm hmotnost: 325g ISBN: 978–80–86818–46–7


Použité knihy online au. 1112 Do obchodu. Miroslav Vodráka 13. Jeho otec byl v padesátých letech odsouzen k mnohaleté exekuci nebo jako knihovník ideologicky závadnou literaturu neniil ale rozdával mezi své pátelé. UCR obchodní volitelné předměty 2021. Classic social sciences such as political science or sociology are frequently unable to explain important phenomena even when they fall within their scope.


Mirek Vodrážka

Mirek Vodrazka is the author of Decivilizace 4.00 avg rating 2 ratings 0 reviews Filosofie tlesnosti djin 5.00 avg . Výsledek desky 2014 Jagran Josh. Srovnejte ceny pette si recenze najdte podobné . Roosevelt University Ranking. Pohled na vývoj spolenosti optikou menin. ervna 2019 v knihovn Libri prohibiti v. Naučte se larav z nuly. Mirek Vodráka Publicista esejista hudebník herec teoretik chaosu a propagátor eského feminismu Mirek Vodráka se narodil v roce 1954 v Praze. MIROSLAV VODRÁKA 1954 publicista hudebník herec. Autorovo kritické mylení odkrývá a pekonává rzná i akademická klié a dokáe nahlédnout a peíst pehlíené symptomy. Nemáte dosud uivatelský úet na Dobré knihy.cz?. Tak popisuje nai souasnost pední eský feminista Mirek Vodráka v reprezentativním souboru esej s názvem Decivilizace mapujícím jeho tvorbu v posledních patnácti letech. Pední eský fenimista a filozof Mirek Vodráka je známý pedevím svým provokativním . deCivilizace Pavel Mervart 2007 výbor esej z let 19902007 o undergroundu chaosu feminismu a transgenderu .

Kathy Reichs Goodreads.


Elektronické knihy knihovny PDF Vodrážka Mirek: Decivilizace PDF. PDF knihy zdarma ke stažení Vodrážka Mirek.

Vodrážka