Read Club

Travis Mills: Buď silný, ať se stane cokoliPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Travis MillsVe válkách v Iráku a Afghánistánu bylo zraněno tisíce vojáků. Pět z nich přežilo amputaci všech čtyř končetin. Toto je jeden z nich. Při obraně své země umírají ročně tisíce vojáků. Travis Mills, rotmistr americké armády, si byl jistý, že se stane další položkou ve statistice, i když čtyři dny před pětadvacátými narozeninami výbuch bomby přežil. Proti všem předpokladům se Travis stal jedním z pěti vojáků z válek v Afghánistánu a Iráku, kteří přežili amputaci všech čtyř končetin. Musel se smířit s tím, že už nemá ruce nebo nohy. Jeho budoucnost se drasticky změnila. Nikdy už nepovede jednotku, nepohladí tvář své ženy, nezvedne do náručí malou dcerku. Travis to nevzdal a při rehabilitaci – i přes deprese a stavy úzkosti – bojoval, aby se vrátil zpět do života. S pomocí obrovské vůle a vytrvalosti, s nehynoucí láskou a podporou rodiny, a také s vírou, Travis všechny šokoval. I bez končetin plave, tančí se svou ženou, podniká tůry na horském kole a vozí svou dceru do školy. počet stran: 312 produkt: Knihy – vázané datum vydání: 19.9.2018 šířka: 140mm výška: 32mm hmotnost: 504g ISBN: 978–80–7390–737–2


Bu silný a se stane cokoli. Pt z nich peilo amputaci vech ty. Rozvrh Drexel Gym. Uivatelské hodnocení a recenze na Kniha Bu silný a se stane cokoli Mills Travis.


Travis Mills

Hodnocení produktu 100 100 Perfektní 1 recenze. Nakupujte u vaeho knihkupce s tradicí. Nový budík IHOME. Kniha Bu silný a se stane cokoli na www.alza.cz. Ostatné knihy Predám novú knihu Bu silný a se stane cokoli Marcus Brotherton Travis Mills. Vechny informace o produktu Kniha Bu silný a se stane cokoli Mills Travis porovnání cen z internetových obchod . Travis Mills Marcus Brotherton. Nákupem souhlasíte se zpracováním osobních údaj. Ne se stal Václav Havel prezidentem znal Olgu Havlovou jen málokdo. Poet stran 306. Hledáte knihu Bu silný a se stane cokoli od Travis Mills? Rychlá a výhodná doprava od 29 K Skvlý výbr knih deskových her a dárk. Kdo napsal knihu Bu silný a se stane cokoli? Autorem je Travis Mills Marcus Brotherton. Travis Mills Pihlate se nebo registrujte a pidejte si autora do oblíbených. Bu silný a se stane cokoli Travis Mills Marcus Brotherton. Hodnotenie a recenzie Bu silný a se stane cokoli od. Disenroll Synonymum. Hans Christian Andersen Cinderella. Pt z nich peilo amputaci vech ty konetin. Prodejny a výdejní místa více ne 2 500 v R. Kniha Bu silný a se stane cokoli Autor Mills Travis Brotherton Marcus Sinis Gary Rotmistr americké armády vzpomíná na záitky ze svých misí v Afghanistánu. Nejlepší inženýrské školy Midwest. SIS OSU.Rozpočet vědeckého výzkumu.

University of Iowa vs Arizona State University.


PDF knihy ke stažení Travis Mills: Buď silný, ať se stane cokoli PDF. Knihy online cz Travis Mills.