Read Club

Slánská Josefa: Zpráva o mém mužiPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Slánská JosefaSyrové svědectví o době, která za velké ideály skryla ty nejtěžší zločiny. Vzpomínky manželky generálního tajemníka KSČ Rudolfa Slánského, popraveného ve vykonstruovaném procesu v roce 1952. Tentokrát se nejedná o pohled „jasné oběti“, ale manželky jednoho z těch, kteří obludnou mašinerii pomáhali budovat, aby nakonec skončili na jejím popravišti. Vzpomínky Josefy Slánské, manželky generálního tajemníka KSČ, nás zavedou na demonstrace ve třicátých letech 20. století, do emigrace v Moskvě, ale i do Československa poválečné doby. Bez servítků a idealizace před čtenářem předestírají realitu doby a vnitřního fungování strany, jejíž nástup k moci u nás předznamenal realitu života prakticky celé druhé poloviny minulého století. Rudolf Slánský byl ve vykonstruovaném procesu s protistátním spikleneckým centrem odsouzen k trestu smrti a 3. prosince 1952 v Praze oběšen. Knihu Zpráva o mém muži napsala Josefa Slánská v roce 1963, o pět let později byla připravena k tisku, avšak její vydání bylo v roce 1969 zastaveno. počet stran: 256 produkt: Knihy – vázané datum vydání: 28.11.2018 šířka: 153mm výška: 18mm hmotnost: 454g ISBN: 978–80–7565–412–0


Parametry a specifikace Porovnat. Co je pro vás politika. Knihu Zpráva o mém mui napsala Josefa Slánská v roce 1963 o pt let pozdji byla pipravena k tisku avak její vydání bylo v roce 1969 zastaveno. Josefa Slánská.


Josefa Slánská

Tentokrát se nejedná o pohled jasné obti ale manelky jednoho z tch kteí obludnou mainerii pomáhali budovat aby nakonec skonili na jejím popraviti. Nakladatel V Brn Jota . Celkové hodnocení. Kategorie eská historie. Nakladatel Jota datum vydání . Veobecné informace Autor Slánská Josefa Anotace Otesná výpov manelky generálního tajemníka KS Rudolfa Slánského odsouzeného v roce 1952 k trestu smrti ve vykonstruovaném monstrprocesu s tzv. The Linked Data Service provides access to commonly found standards and vocabularies promulgated by the Library of Congress. ztráta dítte a komunisté ji pipravili po vykonstruovaném politickém procesu peklo. Zpráva o mém mui. Zobrazit po knihách Nejvýznamnjí díla Zpráva o mém mui Obchodní podmínky Ná magazín o knihách obchoddobreknihy.cz. Fyzika a matematika Tutor IAL. Ohodnotit Doporuit známemu Zpráva o mém mui Josefa Slánská. Vzdělávací esej témata PDF. Vechny informace o produktu Kniha Zpráva o mém mui porovnání cen z internetových obchod hodnocení a recenze Zpráva o mém mui. L'Immortale Google Docs. Zpráva o mém mui Slánská Josefa cena 298 K Syrové svdectví o dob která za velké ideály skryla ty nejtí zloiny. Vydání Svoboda 1990 Jazyk etina Signatura G 2060.

Aplikace digipen.


Elektronické knihy databáze cz Slánská Josefa: Zpráva o mém muži PDF. Kde jsou e-knihy ke stažení Slánská Josefa.