Read Club

Šťovíček Jan: Afrika bez malárie - Expedice Vector III, jižní AfrikaPDF, ebook, epub (ePub, fb2, mobi)
Šťovíček JanAutem, pěšky i v sedlech koní poznává devítičlenná expedice Vector III oblast na dolním konci afrického kontinentu. Není to jenom Jihoafrická republika, ale i horské království Lesotho a Svazijsko. Členové výpravy lezou na Stolovou horu, pozorují tučňáky u Mysu Dobré naděje, neminou ani nejjižnější bod Afriky, Střelkový mys. Potkávají slony, žirafy, zebry, antilopy, lvy, hrochy i krokodýly, tedy vše, co dělá Afriku Afrikou. Komunikují s místními lidmi, ať jsou to černoši kmene Zulu, Křováci nebo potomci Búrů. Ocitají se před hlavněmi ostře nabitých zbraní, zdolají nejvyšší horu této části kontinentu, třítisícovou Thabanu Ntleyanu, navštíví nejvyšší vodopád jižní Afriky a toulají se v Dračích horách. Na jednu výpravu legrace až dost. V knize se prolíná několik časových a dějových rovin, které umožňují čtenáři pohled na oblast jižní Afriky i v neobvyklých kulturních a historických souvislostech. Knihu doprovází bohatá fotografická příloha. počet stran: 184 produkt: Vázaný datum vydání: 1.6.2010 šířka: 156mm výška: 20mm hmotnost: 500g ISBN: 978–80–7243–444–2


Afrika bez malárie expedice Vector III jiní Afrika . Tisíce príbehov. Inspirativní knihy, které musíte číst seznam. Není to jenom Jihoafrická republika ale i horské království Lesotho a Svazijsko. Zobacz inne Literatura obcojzyczna najtasze i  . Afrika bez malárie.


Malárie Afrika

Autem pky i v sedlech koní poznává devítilenná expedice Vector III oblast na dolním konci afrického kontinentu. Náboženská výchova pro základní školy. Charakterizuje ji neuviteln rozmanitá scenerie od nádherných les po strhující pobeí a ivotem pulzující msta. Vědecká metoda byla vyvinuta jako produkt. Elmhurst univerzitní oddělení. Autor Jan ovíek Nakladatel Brána. Expedice Vector III jiní Afrika. Obsah knihy Afrika bez malárie Expedice Vector III jiní Afrika Autem pky i v sedlech koní poznává devítilenná expedice Vector III oblast na dolním konci afrického kontinentu. Afrika bez malárie expedice Vector III jiní Afrika Autor ovíek Jan 1977 Vydáno 2010 Monosti vyhledávání. Brown County Knihovna Knihovna Prodej 2021. tenáské recenze Potovné nad 999 K zdarma Slevy na bestsellery 25 . Tituly od Jan ovíek na Martinus.sk. Zpt na seznam autor. 11. ncert biologie kniha pdf 2020.

Darren Shan Smrt stín.


Elektronické knihy po česku Šťovíček Jan: Afrika bez malárie - Expedice Vector III, jižní Afrika PDF. E-knihy online v PDF Šťovíček Jan.